Şipitin Çıksın Kurumlar Futbol Turnuvası şampiyonu devlet hastanesi oldu

Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik Merkezi ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün birlikte organize ettiği 5. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği Kurumlar arası Futbol Turnuvası'nda Şampiyon Akşehir Devlet Hastanesi Futbol Takımı oldu.

 Şipitin Çıksın Kurumlar Futbol Turnuvası şampiyonu devlet hastanesi oldu
25 Nisan 2019, Perşembe günü, saat 13:59 'de eklendi.
Final maçı; Akşehir Belediyesi Karahüyük Kapalı Sentetik Halı Saha Spor Tesisi'nde yapıldı.

Final maçında Akşehir Devlet Hastanesi ile Akşehir Parkhayat Hastanesi futbol takımları final maçı oynadı. 

Maçı kazanan Akşehir Devlet Hastanesi Futbol Takımı şampiyon olurken, ikinciliği Parkhayat Hastanesi Futbol Takımı kazandı. Turnuvanın üçüncüsü ise KOSKİ Akşehir Futbol takımı oldu.

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde derece alan takımlara kupaları ve madalyaları turnuvayı izleyen ilçe protokolü tarafından verildi.

Kaymakam Mehmet Türk, Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ödül töreni sırasında yaptıkları konuşmalarda tüm takımları tebrik ederek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Ödül töreninin ardından protokol ve dereceye giren takımlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

Turnuvanın final maçını; Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, bazı kamu kurum müdürleri ile çok sayıda vatandaş izledi.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ