Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Üniversite öğrencilerinden teşekkür ziyareti

Beyşehir ilçesinde öğrenim gören bir grup üniversite öğrencisi, Beyşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

Üniversite öğrencilerinden teşekkür ziyareti
14 Kasım 2017, Salı günü, saat 15:55 'de eklendi.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü'nde yer alan Ali Akkanat Turizm Fakültesi ile Beyşehir MYO'da öğrenim gören bir grup öğrenci, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'u makamında ziyaret etti.

Üniversite öğrencileri, kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenledikleri birtakım etkinliklere Beyşehir Belediyesi'nin verdiği desteklere dikkat çekerek, "Beyşehir Belediye Başkanımıza okul bünyesinde gerçekleştirdiğimiz çeşitli etkinliklerimize sunduğu  katkılardan dolayı teşekkür etmek için bugün buradayız. Bu tür destek ve katkıların doğup büyüdüğü yerlerden uzak köşelerde yüksek öğrenim gören biz üniversite öğrencilerini motive etmesi, moral vermesi ve eğitimimize sunduğu katkılar açısından çok önemsiyoruz. Bu tür desteklerin devamını diliyor ve bekliyoruz.”dedi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun ise, Beyşehir'de ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler gibi yükseköğrenim gören öğrencilerini de katkı ve destek noktasında ihmal etmemeye özen gösterdiklerini belirterek, "Siz gençler, aydınlık yarınlarımız için çok önemlisiniz. Sizleri ilçemizden mezun olup ayrıldığınızda, gittiğiniz yerlerde Beyşehir'in fahri birer turizm elçisi olarak da görüyoruz. Bu anlamda, burada öğrenim gördüğünüz süreçte Belediye olarak imkanlar ölçüsünde yükseköğrenim veren eğitim kurumlarımıza ve sizlere her türlü katkı ve desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Bu hususta, Beyşehir Belediyesi bünyesinde mesai yapan sosyal kültür işleri birimimiz de özellikle öğrencilerimize yönelik değişik sosyal projelerin hayata geçirilmesi konusunda birtakım çalışmalar yürütüyor. Ben de ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 510 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ