Yalçın Ertaş’ın ziyaretleri sürüyor

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerde, kimi zaman evlerine misafir olduğu kimi zaman kahvelerde bir araya geldiği hemşerilerinin istek ve taleplerini dinleyerek çözümler üretmeye çalışıyor, dertlerine, sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak oluyor.

Yalçın Ertaş’ın ziyaretleri sürüyor
14 Şubat 2020, Cuma günü, saat 13:52 'de eklendi.
Bir taraftan ziyaretlerde Ilgın Belediyesi olarak projelerini ve hizmetlerini vatandaşlara anlatırken, diğer taraftan da yeni projeler konusunda her kesimden vatandaşın görüşüne başvuruyor. 

Bu kapsamda hazırlanan ve vatandaşlara anlatılan projeleri sunmak üzere Ankara'da bir dizi ziyarette bulunan Başkan Ertaş; "Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca başta olmak üzere Konya Milletvekillerimizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Ilgın için hazırlanan projelerin sunumunu yaptığını dile getiren Başkan Ertaş "Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, Milletvekillerimiz Sayın Prof. Dr Hacı Ahmet Özdemir, Sayın Abdullah Ağralı, Sayın Ahmet Sorgun, Sayın Orhan Erdem ve Sayın Ziya Altunyaldız'ı ziyaret ettik. Şehrimiz için hayata geçirmeyi hedeflediğimiz, sizlerin önerileriyle yön verdiğimiz projelerimiz için görüşmeler yaptık. İlgi ve desteklerinden dolayı şahsım ve hemşerilerim adına Sayın Bakanımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ