Yenilikçi Eğitim Cihazları Ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün proje ortağı olduğu Fransa, İtalya ve Romanya'dan da çeşitli eğitim kurumları ve üniversitenin yer aldığı "Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi” isimli Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesi Fikri Çıktılarının Uygulamaları Toplantısı gerçekleştirildi.

Yenilikçi Eğitim Cihazları Ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi
25 Kasım 2020, Çarşamba günü, saat 14:30 'de eklendi.
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün proje ortağı olduğu "Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi” isimli Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesi Fikri Çıktılarının Uygulamaları toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, katılımcı öğretmenlerin "24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlayarak sözlerine başladı.

‘Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi'nde görev alan öğretmenleri tebrik eden Büyük, 2017'de başlayan bu projenin, adeta bugünleri görerek hazırlanmış çok önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi.

Daha sonra Proje Koordinatörü Halil İbrahim Kınalı tarafından "Projeye Neden İhtiyaç Duyuldu ve Proje Ortakları” başlıklı bir sunum gerçekleştirildi.

Görevli öğretmenlerin sunumları ve proje web sitesinin tanıtımının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ve görevli öğretmenler katıldı.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ