“Yine algı operasyonu yürütülüyor“

Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde mahalle buluşmalarına Şeyh Şamil Mahallesi ile devam etti.

“Yine algı operasyonu yürütülüyor“
12 Şubat 2019, Salı günü, saat 12:29 'de eklendi.
Ak Parti Selçuklu'da Şeyh Şamil Mahalle Yönetimi  ve sandık kurulu görevlileri düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci'nin de yer aldığı toplantıya teşkilat üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıda yaklaşan 31 Mart Seçimleri ile ilgili sürdürülen çalışmalar ele alındı.  
 
"Selçuklu için rekor oy hedefliyoruz"
 
Teşkilat üyelerine toplantıya gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden  AK Parti Selçuklu Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci " Bu dava sadece belediye başkanının ya da sadece teşkilat başkanının değil tüm neferler olarak hepimizin davası. Genel seçim de olsa yerel de olsa neticede sizler de bu işin içindesiniz. AK Parti'ye verdiğimiz oylar haricinde verilmeyen oylardan da bizler sorumluyuz. Onun için hep birlikte çalışacağız gayret göstereceğiz. İnşallah Selçuklu'da oyumuzu daha yukarılara çıkararak rekor kırarak Selçuklu'ya yakışan bir sonucu sandıktan elde edeceğiz.  Bir muhabbet  olursa bir gayret olursa elhamdülillah orada bir bereket oluyor. Şeyh Şamil Mahallesine geldiğimiz zaman burada bu bereketi yaşamış olduk.  Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu. 
"Her seçim sürecinde olduğu gibi yine algı operasyonu yürütülüyor”
 
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı tüm çalışmalarda birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaparak " Selçuklumuzda çok şükür mükemmel bir uyumla çalışıyoruz. Selçuklu hem belediyecilik hem de teşkilatçılık yönünden Konya'da ve Türkiye'de örnek olmaya devam ediyor. Teşkilatçılık anlamında da AK Parti İlçe teşkilatımız mahalle organizasyonlarıyla hakikaten önemli bir örnek teşkil ediyor. Bugün burada Şeyh Şamil Mahalle yönetimi ve sandık kurullarında görevli AK Partililer olarak büyük bir aile toplantısını gerçekleştirmiş oluyoruz. Davaya sahip çıkmak sadece konuşmakla olmuyor bunun için mücadele edip gayret sarf etmekle oluyor. Her birimizin üzerine büyük bir sorumluluk düşüyor. Bu konuda Cumhurbaşkanımızın enerjisi mücadelesi hepimize örnek olmalı. Kendisi bu konuda da etrafındaki herkesi çalışmaya teşvik ediyor. Bizler de işlerimizi en iyi şekilde yaparsak emin olun buradan alacağımız sonuçlar en başta ülkemizin gücüne güç katacak, hükümetimizin gücüne güç katacak ve Cumhurbaşkanımızın gücüne güç katacak. Bu davanın temsilcileri ne kadar güçlüyse Cumhurbaşkanımız da o kadar güçlü. Önümüzde yerel seçimler var ve bu seçimler öncesinde bir sürü algı operasyonu oluşturuluyor  Bunların en başında oluşturulmak istenen algı ekonomi üzerinden yürütülüyor. Amaçları bu algı üzerinden AK Parti'nin oylarının düşmesini sağlamak. Ama söyledikleri şeylerin hiç birinde gerçeklik payı yok. Şu anda bütün ekonomik göstergeler yerel seçimler sonrasında sonuçlar hükümetimizi destekler nitelikte olursa bahar sezonuyla birlikte ekonomi normal seyrine girecek. Hem  döviz fiyatlarının yükselmesi yönündeki beklenti kırılacak hem de piyasalardaki belli baskılar ortadan kalkacak ve ekonominin çarkları normal işler hale gelecek. Ekonomi çevrelerinde genel beklenti bu şekilde. Ama bunu olumsuza döndürmek için müthiş bir algı operasyonu yürütmeye çalışıyorlar.” dedi.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ