Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Yılın son nikahında Toru sürprizi

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, 2015 yılının son nikahlarını kıyarak evlenen çiftlere sürpriz yaptı.

Yılın son nikahında Toru sürprizi
31 Aralık 2015, Perşembe günü, saat 14:52 'de eklendi.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Evlendirme Memurluğu’na nikah akitleri için başvuran çiftlere sürpriz yaparak yılın son nikah akitlerini yaptı.  
 
Ali Yanar ve Merve Dereli çiftinin nikahını kıyan Başkan Toru, “Rabbim mutluluklarını daim etsin. Hayırlı birliktelik olsun. Bu evlilikten hayırlı nesiller ihsan etsin” dedi. 
 
Başkan Toru, aile cüzdanını gelin hanıma verirken çifte çeşitli hediyeler ile Meram Belediyesi’nce bastırılan “Mutlu Evlilik” kitabını verdi.  Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, yılın son gününde Sami Mete ile Suriye uyruklu Diana Jawad’ın da nikah akitlerini gerçekleştirdi.  
 
Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini dileyen Toru, “Suriyeli kızımız da biliyor; başta Suriye, Irak ve Filistin olmak üzere İslâm coğrafyası sıkıntılı bir süreçten geçiyor. İnşallah 2016 yılı barış ve huzur getirir. Genç çiftimize de her iki cihanda mutluluklar dilerim” dedi. 
 
Fatma Toru, aile cüzdanını Suriyeli geline verirken damada da “Mutlu Evlilik” kitabını hediye etti. 
 

Bu haber 2676 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ