Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 23. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 25, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 28, 2 ve 3. gruplarda ise 25. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Medical Park Arena)

Yarın:

16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Arena)

5 Mart Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Adanaspor-Atiker Konyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)

19.00 Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

6 Mart Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)



- TFF 1. Lig



Bugün:

18.30 Şanlıurfaspor-Adana Demirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

Yarın:

13.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Elazığspor-Göztepe (Elazığ Atatürk)

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziantep Arena)

5 Mart Pazar:

13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Balıkesirspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)

18.30 Manisaspor-Bandırmaspor (Manisa 19 Mayıs)

6 Mart Pazartesi:

18.30 Altınordu-Sivasspor (Bornova)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup

5 Mart Pazar:

14.00 Ofspor-Sivas Belediyespor (Of İlçe)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kocaeli Birlikspor (Kazım Karabekir)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-İstanbulspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Devrek İlçe)

14.30 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)

14.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)

14.30 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Konya Anadolu Selçukspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Fatih Karagümrük-Hacettepe (Vefa)



Kırmızı Grup

Yarın:

14.30 Kayseri Erciyesspor-Niğde Belediyespor (Kayseri Atatürk)

5 Mart Pazar:

14.00 Hatayspor-Tokatspor (Antakya Atatürk)

14.30 Kırklarelispor-İnegölspor (Kırklareli Atatürk)

14.30 Kastamonuspor 1966-Karşıyaka (Gazi)

14.30 Menemen Belediyespor-1461 Trabzon (Menemen İlçe)

14.30 BUGSAŞ Spor-Etimesgut Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 MKE Ankaragücü-Sarıyer (Ankara 19 Mayıs)

14.30 Aydınspor 1923-Gümüşhanespor (Adnan Menderes)

14.30 Tuzlaspor-Eyüpspor (Tuzla Belediye)



- Spor Toto 3. Lig



1. Grup

5 Mart Pazar:

13.00 Tekirdağspor-Anagold 24 Erzincanspor (Namık Kemal)

14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kocaelispor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kızılcabölükspor (Van Atatürk)

14.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Erzin İlçe)

14.00 Cizrespor-Sancaktepe Belediyespor (Cizre İlçe)

14.30 Ankara Demirspor-Beylerbeyi (Cebeci İnönü)

14.30 Karacabey Birlikspor-Kartalspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

14.30 Kütahyaspor-Altay (Dumlupınar)

14.30 Manavgatspor-Çorum Belediyespor (Evrenseki)



2. Grup

Yarın:

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Batman Petrolspor (Vefa)

5 Mart Pazar:

14.00 Pazarspor-Düzcespor (Pazar İlçe)

14.00 Yomraspor-Yeşil Bursa (Yomra İlçe)

14.00 Erbaaspor-Kırıkhanspor (Erbaa İlçe)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Silivrispor (Mümin Özkasap)

14.30 Dardanelspor-Çatalcaspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Tire 1922-Türk Metal Kırıkkalespor (Tire 4 Eylül)

14.30 Derincespor-Kemerspor 2003 (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Dersimspor (Bodrum İlçe)



3. Grup

Yarın:

14.00 12 Bingölspor-Maltepespor (Bingöl Şehir)

5 Mart Pazar:

13.00 Elaziz Belediyespor-Muğlaspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Orduspor-Afjet Afyonspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Diyarbekirspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Bayrampaşa-Ankara Adliyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 Orhangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Orhangazi İlçe)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Bergama Belediyespor (Tarsus İlçe)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Sakaryaspor (Darıca İlçe)

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Payasspor (Doğan Seyfi Atlı)

03 Mart 2017 - 09:04 Bu Haber 523 Kez Okundu...
Bu Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır...

Yorum Yap

*Lütfen Resimde Gördüğünüz Karakterleri Küçük Harflerle Yazınız...
Başbakan'ın Teşrifleriyle Kontv Açılışı
Whatshapp
YAZARLARIMIZ
Niyazi DÜNDAR
Kazım ÖZTÜRK
Fatih KÜT
Fahri ÖZPARLAK
Recep Öğütçü
Ömer Lütfi ERSÖZ
Mustafa SÜS
Fatma Tunçer Öncü
Alaettin EKİZER
İbrahim ARICI
Ali GÜNAYDIN
Mehmet Akif TEKİN
Yılmaz ALTUNSOY
Nurettin BAY
Mehmet Yıldırım
Volkan Erikçi
Kemal SOYLU
Ahmet ŞİMŞEK
Yaşar TOY
Ali Günaydın.
Şinasi Sefa TORUN
Oktay SINIĞ
Uzm Dr. Abdulcelil KALEM
Taha ÖZER
Dr. Rana ECEVİT
Yılmaz BiLGİ
Seyfullah Koyuncu
Cenap ŞİRİN
Uzm. Dr. HALİT KARACA
Halil USLU
Ahmet AKBIYIK
Uzm. Dr. Mehmet Portakal
Cemil PASLI
İlkay Özer
Yusuf KOÇ
Mehmet Sözer
MEHMET SAMİL SENALP
Merve ÖLMEZ
Hüseyin ALTUNBAŞ
Mehmet ÇOLAKOĞLU
MUSTAFA YALÇIN
Selahattin AKÇAKAYA
Yasin Paksoy
Prof Dr. Necdet Gök
Ahmet TAŞGETİREN
Yaşar GÜR
Ayşe Hümeyra BİÇER
Mehmet Halife Doğan
Gül ÇERAĞ
Ayşe Yaşar ÜMÜTLÜ
Belge.com.tr
BUGÜNKÜ GAZETE
25.03.2017
Kontv Milletin Kanalı
Anmeg Reklam
Kanalon
Tivibu
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin hakkı sakldır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
©2012-2014 Anadolu Medya Grubu (ANMEG)