Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Şan'dan önemli açıklamalar

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, KONTV ekranlarında Mustafa Durmuş'un sorularını yanıtladı, önemli açıklamalarda bulundu.

Şan’dan önemli açıklamalar
17 Ağustos 2013, C.tesi günü, saat 10:42 'de eklendi.

KONTV ekranlarında yayınlanan ve Mustafa Durmuş'un sunduğu Spor Haberleri'ne konuk olan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, yapılacak transferler ve Yeni Konya Stadyumu'nun ihalesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Şan, Konyaspor'un Süper Lig'e yükselmesi Konya'yı heyecanlandırdığını söyledi ve 1. Lig'deki şampiyonluk havasının Süper Lig'de de devam etmesi gerektiğini dile getirdi.

Ahmet Şan, Fenerbahçe maçında takımın yenilmesi durumunda da takıma destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Durmuş'un transferler hakkındaki sorusuna yanıt veren Şan, 'Avrupa'dan gelecek bir oyuncu var. Prensipte anlaştık. Kanat ve golcü özelliği var. Bu hafta yetişmedi. Salı gününü bekleyelim' dedi.

Yıldız oyuncu alınamadı eleştirilerine de değinen Şan, 'Benim yıldızım alt yapıdan yetişen oyuncular. Onlara güveniyorum. Şampiyon takımın yarısından fazlası alt yapıdan bu gözardı edilmemeli' diyerek eleştirilere cevap verdi.

BİLET FİYATLARI DÜŞEBİLİR

Başkan Şan, taraftarların bilet fiyatlarına gösterdiği eleştirilerde yanıt verdi.

Şan, 'Bilet fiyatları konusunda taraftar gruplarından sitem aldık. İnşallah sponsor bulabilirsek bu sorunuda aşmak istiyoruz'

Ahmet Şan, diğer haftalarda bilet fiyatlarının düşürülebileceğini ifade ederek,' Bu Fenerbahçe maçı. Bundan sonra fiyatları biraz düşürebiliriz ama Süper Lig'in bilet fiyatları biraz daha farklı ve kulübümüze gelir gelmesi lazım. Bu borç yükünün altından beraber kalkmamız lazım' değerlendermesinde bulundu.

Yeni Konya Stadyumu'nun ihalesindeki son durumu bildiren Şan, ihalenin yapıldığını ve ileriki günlerde açıklanacağını kaydetti.

Konhaber.com

Bu haber 1021 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ