Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Saraçoğlu Adese açıldı

İttifak Holding'in ulusal perakende markası Adese, mevcut marketlerini yenilerken yeni mağazalarla da büyümesini sürdürüyor. Konya'daki marketlerine bir yenisini daha ekleyen Adese'nin Karatay'daki yeni mağazası Saraçoğlu Adese, 22 Kasım 2013 Cuma günü düzenlenen törenle müşterilerine kapılarını açtı.

Saraçoğlu Adese açıldı
26 Kasım 2013, Salı günü, saat 09:33 'de eklendi.

Geçtiğimiz hafta Lâdik’te gerçekleştirdiği yeni mağaza açılışının hemen ardından Karatay’daki yeni şubesini hizmete sokan Adese’nin Saraçoğlu şubesinin açılışı; Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Hayıroğlu Belediye Başkanı Mustafa Geçgil, Yarma Belediye Başkanı Mustafa Sarıca, Ovakavağı Belediye Başkanı Nuh Özdemir, Karatay Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Baran, İttifak Holding Başkan Vekili Fahri Akay, Selet Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Körpe ve semt halkının katılımıyla gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Konya’nın yükselen bir değeri olan Adese’nin Konyalılar’a daha çok şube ile hizmet vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu ifade ederek açılışa ilgi gösteren semt halkına teşekkür etti. Mağazanın yer aldığı Saraçoğlu Caddesinin hızla gelişen bir yerleşim yeri olduğuna değinen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, ‘Saraçoğlu Adese’nin açılmasında emeği geçenleri kutluyorum, hepimize hayırlı, uğurlu olsun.’ dedi.
Açılışa özel indirimler Konyalılar tarafından büyük ilgi gördü
Diğer tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimlerin sunulduğu açılış, Konya halkı tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Saraçoğlu Adese; 363 metrekarelik market alanında, 2 kasa ve 7 çalışanı ile 08:30 - 21:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Saraçoğlu Adese’de gıdadan temizlik ürünlerine, sebze - meyveden şarküteriye, zücaciyeden kozmetiğe kadar 3500 farklı ürün çeşidi Konya halkının hizmetine sunuluyor.

Bu haber 1846 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ