Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Emekliler piknikte buluştu

Karatay Belediyesi, yaklaşık 300 emekliyi Emekli Konaklarından otobüslerle alarak Apa Barajında düzenlediği piknik programında buluşturdu.

Emekliler piknikte buluştu
16 Ağustos 2017, Çarşamba günü, saat 16:03 'de eklendi.

Karatay Belediyesi emeklilere yönelik geziler düzenleyerek rutin hayatlarının dışına çıkarmayı amaçlıyor.

Sosyal aktivitelerle emeklilerin stres atmasına imkân sağlayan Karatay Belediyesi, yaklaşık 300 emekliyi 19 emekli konağından otobüslerle alarak Apa Barajı'nda düzenlediği piknik programıyla kaynaşmalarına vesile oldu.

Bu kapsamda piknik programı etkinliğinde bir araya gelen emekli vatandaşlar piknikte mangal yaparak keyifli bir gün geçirdi.  

Karatay Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'nce emeklilere yönelik düzenlenen piknik programında konuşan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; "Geçmişimizin sahibi, geleceğimizin mimarı emeklilerimizin hoşça vakit geçirebilmeleri için bir araya geldik. Emeklilerimiz bizlerin her zaman baş tacı olmaya devam edecektir " dedi.  

Başkan Hançerli, "Çalışma hayatını bitirerek emekli olmuş siz büyüklerimize hizmet etmek bizlerin vazifesidir" diye konuştu.

Hazreti Mevlana'nın diyarı Karatay'a hizmet ettiklerini ve güzel şeyler kazandırdıklarını dile getiren Başkan Hançerli, yapılan çalışmalarda emekliler olarak kendilerine yardımcı olmalarını ve yön vermelerini isteyerek "Karatay'ı birlikte daha da güzelleştirelim" dedi.  

 

Bu haber 973 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ