Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

’Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bizi yenemezler’

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Allah'ın izniyle Türk milletine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne asla bir şey yapamazlar. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bizi yenemezler, bölemezler.” dedi.

’Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bizi yenemezler’
22 Mart 2019, Cuma günü, saat 16:30 'de eklendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından Kılıçarslan Şehir Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, AK Parti ve MHP'nin vatan ve millet aşkıyla bir arada olduğunu söyledi.

Cumhur İttifakı'nın, Türkiye'ye zarar vermeye çalışanlara karşı mücadele verdiğini belirten Kalaycı, "Üzerimize geldiler. Darbeyle geldiler, püskürttük, terör örgütleriyle geldiler, derslerini verdik. Ekonomi üzerinden saldırıya geçtiler, hadlerini bildirdik. Allah'ın izniyle Türk milletine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne asla bir şey yapamazlar. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bizi yenemezler, bölemezler.” ifadelerini kullandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de birer konuşma yaparak, 31 Mart yerel seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

Bu haber 371 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ