Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

’’Bizim hedefimiz 2023, 2053, 2071’dir’’

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ''İnşallah 2019'da yapılacak olan seçimlerde yine ipi göğüsleyip hedeflerimize doğru, milletimize hizmet etme yolunda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz'' dedi.

’’Bizim hedefimiz 2023, 2053, 2071’dir’’
19 Ocak 2018, Cuma günü, saat 23:39 'de eklendi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, partisinin Çumra ilçe teşkilatını ziyaret etti. Burada açıklamalarda bulunan Etymez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hem içeride hem dışarıda terör örgüleri ve şer odaklarıyla mücadele ettiğini belirtti. Etyemez ''Şunu net olarak ifade edelim ki biz millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde durduğumuz sürece, kardeşlik hukukumuzu güçlendirdikçe, vatanımıza, bayrağımıza, toprağımıza sahip çıktığımız sürece hangi şer odağı ne yaparsa yapsın başarılı olamayacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında, onun kadroları olarak kenetlenmiş durumdayız. İnşallah 2019'da yapılacak olan seçimlerde yine ipi göğüsleyip hedeflerimize doğru milletimize hizmet etme yolunda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bizim hedefimiz 2023, 2053, 2071 hedefleridir. Tabi bizlerde bu hedeflerimize doğru ilerlerken  bizi kesintiye uğratma çabası içerisinde olanlarla da mücadelemizi sürdüreceğiz'' dedi 
 
Çumra İlçe yönetimine 'hayırlı olsun' dileklerini ileten Halil Etyemez, yeni dönemde daha güzel hizmetlerin verileceğine inandığını belirtti. Etyemez ''Gördüğümüz üzere Ak Parti'ye karşı alternatif bir parti yok. Ana Muhalefet Partisi, terör örgütlerinin ve HDP'nin koltuk değneği haline gelmiş. Ülke siyaseti için ana muhalefetten ulusal bir politikada, ülkesinin menfaatinin yanında olması beklenir ama CHP'den bunu göremiyoruz. Bu da ülke için büyük bir kayıp demektir'' dedi. 
 

 

Bu haber 556 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ