Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

“Düşman belli ne için hemfikir olamıyoruz?“

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Düşman bellidir, kanlı teröristler belirgindir. Açtıkları nifak çukuru, kazdıkları fitne kuyusu gözler önündedir. O halde, 15 Temmuz FETÖ darbe kalkışması üzerinde ne için hemfikir olamıyoruz?" dedi.

“Düşman belli ne için hemfikir olamıyoruz?“
15 Temmuz 2017, C.tesi günü, saat 14:32 'de eklendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Düşman bellidir, kanlı teröristler belirgindir. Açtıkları nifak çukuru, kazdıkları fitne kuyusu gözler önündedir. O halde, 15 Temmuz FETÖ darbe kalkışması üzerinde ne için hemfikir olamıyoruz? Neden hep birlikte zalimlere karşı gelemiyoruz? Niye hakkın, hakikatın ve halkın etrafında tek nefes olamıyoruz? Nedir bizleri ayrı düşüren, nelerdir aramıza giren? 15 Temmuz Türkiye'ye suikast iken milletimizi yıkmaya yönelik bir cinayet olduğu besbelli iken, var olan görüş farklılıklarını nasıl izah edip, neye yormalıyız?"dedi.

Meclis'te yapılan özel oturumda konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Mağduriyet varsa giderelim ama devlete ve millete kıyanları asla affetmeyelim. Ahlaksızca, arsızca üzerlerine İngilizce 'Kahraman' yazan tişört giyen Pensilvanya uşaklarını güldürmeyelim, dağınık ve atıl hale düşmeyelim." dedi.

Bu haber 690 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ