Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Erdem ve Akkaya esnafı ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya ile birlikte Akşehir'de esnafları ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı için destek istedi.

Erdem ve Akkaya esnafı ziyaret etti
15 Mart 2019, Cuma günü, saat 16:16 'de eklendi.

Akşehir'de yapılan hizmet ve yatırımların yapılacaklar için garanti olduğunu belirten Milletvekili Erdem "Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Hükümetimiz uyum içerisinde Akşehir'imizi geliştirmeye ve kalkındırmaya devam edecektir. 3 dönemdir AK Parti belediyeciliği ile büyük hizmetlere ve yatırımlara kavuşan Akşehir'imiz yeni dönemde de inşallah daha büyük hizmet ve yatırımlara kavuşmaya devam edip, üçlü ve güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir” diye konuştu.

Akşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya da, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları ile birlikte Akşehir'e birçok güzel hizmet ve proje kazandırmak için çalışacaklarının sözünü vererek "Bu yeni dönemde halkımız teveccüh göstererek bizlere devam etme şansını verirse 81 adet projemizi ve bir çok güzel projeyi değerli hemşehrilerimize verebilmek için ekibimizle birlikte gece gündüz çalışacağız” dedi.


 

Bu haber 827 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ