Güney Amerika’dan dönüş uçağında gençlik kollarının çalışmalarını konuştular

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin'deki G20 Liderler Zirvesi'in ardından gerçekleştirdiği Paraguay ve Venezuela ziyaretlerini tamamlayarak özel uçak "TC-TRK" ile Ankara'ya döndü. Erdoğan dönüş yolunda AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ensar Topçu ile gençlik kollarının yerel seçim çalışmalarını konuştu.

Güney Amerika’dan dönüş uçağında gençlik kollarının çalışmalarını konuştular
04 Aralık 2018, Salı günü, saat 16:37 'de eklendi.
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin'deki G20 Liderler Zirvesi'in ardından gerçekleştirdiği Paraguay ve Venezuela ziyaretlerini tamamlayarak özel uçak "TC-TRK" ile saat 14.40'ta Ankara'ya geldi.

Erdoğan'ın Güney Amerika gezisi sırasında Türkiye heyetinde AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı da yer aldı. Venezuela ziyaretiyle tamamlanan gezinin ardından Erdoğan, Türkiye'ye dönüş yolunda AK Parti Konya Milletvekili ve Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Selman Özboyacı ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ensar Topçu ile bir araya geldi. Toplantıda gençlik kollarının yaptığı çalışmalar konuşuldu. 

Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından bir açıklamada bulunan AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı "Venezuela'dan Türkiye'ye dönüş esnasında Cumhurbaşkanımızla, Gençlik Kolları olarak yerel seçim çalışmalarımız üzerine sohbet etme imkanı bulduk. Cumhurbaşkanımıza teşkilatımızın yaptığı çalışmaları arz ettik ve tecrübelerinden istifade ettik" dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da yurda döndü.

 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ