Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

’Güney sınırımızı terörden arındıracağız’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Güney sınırımızı terörden arındıracak, mültecilerin dönebilecekleri güvenli bölgeler tesis edeceğiz, stratejilerimizi belirledik." dedi.

’Güney sınırımızı terörden arındıracağız’
18 Şubat 2019, Pazertesi günü, saat 17:53 'de eklendi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta Hükümet Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap ediyor. 

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "(Isparta) Şimdi burada elmalar depolarda yığın. Şimdi arkadaşlar bana söyledi. Hani açtık ya tanzim satışlar. İnşallah bunları da uygun, ucuz fiyatla oralardan vatandaşlarımıza ulaştıralım diyorum." dedi. 

"İnlerine girdik, kaçacak delik arıyorlar"
Terörle mücadelenin kararlılıkla sürdüğüne işaret eden Erdoğan, şöyle konuştu:

"Tüm terör örgütlerine tarihlerinin en ağır darbelerini vuruyoruz. Gabar, Cudi, Tendürek, Kandil'de biz varız ve inlerine girdik, kaçacak delik arıyorlar. İşte bak şimdi de 735 teröristi güvenlik güçlerimiz yakaladı, topladı ve şimdi bunlar hesaba çekiliyor."

Erdoğan, "Güney sınırımızı terörden arındıracak, mültecilerin dönebilecekleri güvenli bölgeler tesis edeceğiz, stratejilerimizi belirledik." dedi. 

Tanzim satış müessesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tanzim satış müessesini bir süre daha devam ettireceğiz. Her şey yolunda giderse bu yöntemi sona erdiririz, şayet fırsatçılar direnmeye devam ederse sistemi sürdüreceğiz." diye konuştu. 

Bu haber 828 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ