Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

MHP Konya teşkilatı bayramlaştı

MHP Konya İl Teşkilatında bayramlaşma günüydü. İl başkanlığında gerçekleşen programa katılım yoğun oldu. Konuşmalarda, Pençe harekâtı ve 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Seçimleri öne çıkartılan konular oldu...

MHP Konya teşkilatı bayramlaştı
06 Haziran 2019, Perşembe günü, saat 16:14 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Teşkilatı bayramlaşma programında bir araya geldi. 

MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

Programa MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Korkmaz da katıldı. Korkmaz, "23 Haziran İstanbul seçimlerinde teşkilatlarımızın herbir bölümü dimdik ayaktadır." dedi.

MHP Konya Milletvekili Esin Kara, İstanbul seçimlerine işaret ederek '23 Haziran'da ikinci bir bayram yaşayacağız' dedi.

Programda son sözü alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'nın da gündeminde aynı konu vardı. Kalaycı,  ‘YSK'nın İstanbul kararı yerindedir' dedi.  

Mustafa Kalaycı son olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın Kuzeyindeki Harkurk bölgesinde yürütülen Pençe Harekâtına değindi.  Kalaycı, "Teröristler doğduklarına pişman edilmelidir. PKK için kaçış ve kurtuluş yolları kapanmalıdır. Aynı durum PYD için de uygulanmalıdır. Mücadele gittiği yere kadar uzanmalı. Pençe Operasyonuna katılan kahramanlarımıza üstün başarılar diliyorum." dedi.

Bu haber 2632 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ