Ak Parti Çumra’da 73. ilçe danışma meclisi

Çumra'da 73. İlçe Danışma Meclis Toplantısı AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez'in katılımları ile gerçekleştirildi.

Ak Parti Çumra’da 73. ilçe danışma meclisi
04 Ocak 2020, C.tesi günü, saat 14:26 'de eklendi.
AK Parti Çumra İlçe Teşkilatında 2020 yılının ilk ilçe Danışma Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. 
Toplantıya AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Çumra İlçe Koordinatörü Mustafa Gürbüz, AK Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar, Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz , belediye meclis üyeleri, partinin kadın ve gençlik kolları katıldı. 

Toplantıda Çumra Belediyesinin 2019 yılı faaliyetleri, hedefleri ve seçim döneminde gerçekleştirilen teşkilat çalışmaları masaya yatırıldı. 

Meclisin açılış konuşmasını yapan AK Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar, "2019 yılında Belediye Başkanımızı seçtik , akabinde İstanbul seçimleri ile yoğun bir dönem geçirerek bu yılı kazasız belasız bir şekilde tamamladık. 2020 yılı da inşallah ülkemiz , davamız ve milletimiz adına hayırlı bir yıl olur” dedi. 

Konuşmasında AK Parti'nin milletle birlikte yoluna devam ettiğini dile getiren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, " AK Parti İlçe Danışma Toplantılarına Katıldı AK Parti'miz, teşkilat mensuplarımızın milletimizle bir ve beraber olarak yaptığı başarılı çalışmalarıyla Çumra ilçemizde daima zirvede yer aldı. Milletimizden aldığımız bu gücü daima milletimizin ve ülkemizin geleceği için kullanacağız. Selam olsun erdemliler hareketimizin mensuplarına, selam olsun milletimiz ve ülkemiz için gecesini gündüzüne katan değerli dava arkadaşlarımıza” diye konuştu. 

HİZMETLERİ İLERİYE GÖTÜREREK SIKINTILARI ÇÖZMEYE ÇALIŞTIK

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz konuşmasında parti olarak en fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bir süreçten geçtiklerini ifade etti. Oflaz açıklamasında " 2020 yılının ilk meclis danışma toplantısındayız. Seçimsiz bir dönemdeyiz ancak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan en önemli süreçteyiz. Ak Parti davamızın 17. yılının en hassas dönemden geçiyoruz. Bizim davamız kutlu bir dava olup bu davaya bir siyasi hareketin ötesinde var olan değerlerimizin ötesinde bakmalıyız. Buna göre hareket ederek başarılı olacağız inşallah. 31 Mart 2019 seçimleri ile birlikte belediyemizi daha önceki Ak Partili kardeşimizden devraldık. Biz Ak Parti iktidarında beş yıl boyunca Çumramızda hizmet yapan kardeşimizin devamı olarak son 9 ayda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Alınan hizmetleri daha ileriye götürerek 2019'un şartlarında mahallelerimizdeki yol sıkıntılarını en iyi şekilde çözmeye çalıştık. Çumramızdaki tüm parkları elden geçirdik.   

Şunu belirtmek isterim ki Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği gönlümüzden geldiği şekilde teşkilatımız ile birlikte halkımızın yanında iç içe olmaya çalıştık. Halkımıza, partimize yakışır bir belediye başkanı olmaya gayret gösterdik. Rabbim bu yolda bizi utandırmasın” diye konuştu. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ