Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Üzeyir Yaşar’ın sahadaki çalışmaları sürüyor

Cumhur İttifakı Beyşehir Belediye Başkan adayı Üzeyir Yaşar, "Beyşehir'imizi geçmişiyle barışık ve geleceği kucaklayarak hizmetlere kavuşturmak amacındayız”dedi.

Üzeyir Yaşar’ın sahadaki çalışmaları sürüyor
18 Mart 2019, Pazertesi günü, saat 11:04 'de eklendi.

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkan adayı Yaşar, ilçeye bağlı Akçabelen, Kayabaşı, Adaköy, Yeşildağ, Dumanlı, Gölyaka ve Kurucuova mahallelerini ziyaret etti.

Yaşar, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş, belediye meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde biraraya geldiği mahalle sakinlerinden seçimde cumhur ittifakına destek istedi.

Yerleşim merkezlerinde yaptığı konuşmada, vatandaşlara seslenen Yaşar, 31 Mart'ta kazananın hizmet siyaseti olacağına inandığını söyledi. Türkiye'nin 100.yılı olan 2023 Türkiyesi'ne hazır bir Beyşehir'i oluşturmak için hazırlandıklarını konuşmasında vurgulayan Yaşar, "Tarihi, kültürü, coğrafyası ve doğal güzellikleri ile Sultan Alaaddin Keykubat'ın ‘cennet ya burasıdır, ya da buranın altındadır' sözüne mazhar olmuş Beyşehir ve bu güzel ilçemizin güzel insanları için hizmet aşkıyla yola çıktık. Sizlere seçim beyannamemizle geldik. 5 yıl içerisinde ilçemizde gerçekleştireceğimiz projelerimizi açıklıyoruz. Beyşehir'imizi geçmişiyle barışık ve geleceği kucaklayarak hizmetlere kavuşturmak amacındayız. ”ifadelerini kullandı.

Yaşar, konuşmasında, seçilmesi halinde dış mahallelerde hayata geçireceği seçim beyannamesinde yer alan projelere değinirken, seracılık projesine ayrı bir parantez açtı. Her yıl Beyşehir'in 55 dış mahallesinden 20 gence seracılık desteği vereceklerini anlatan Yaşar, "Beyşehir Belediyesi olarak yılda bin 100, 5 yılda 5 bin 500 gencimiz bu proje sayesinde tarıma yönlendirilerek istihdama ve üretime katkıda bulunacağız.”dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı da, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine bir kez daha vurgu yaptığı konuşmasında, "31 Mart akşamı tüm dünyanın gözü Türkiye'de yapılan seçimlerde olacak. Bu seçimler oldukça ehemmiyetli, bunu niçin söylüyoruz, bu seçimler sadece belediye başkanı ve meclis üyelerinin seçildiği bir seçim olmayacak, vereceğiniz oylar devletimizin ve milletimizin bekasına da vereceğiniz bir oy olacaktır. Biliyorsunuz cumhur ittifakını oluşturduk, bu ittifak milletimizin ruhundan, milletimizin birliğinden beraberliğinden, kardeşliğinden ve milletimizin 15 Temmuz gecesinde hep birlikte bizi bölmeye çalışanlara karşı vermiş olduğumuz bir mücadelenin vesilesinden ortaya çıkmıştır. O yüzden bu mücadelenin devamı için 31 Mart'ta inşallah bu ittifaka mührünüzü basacaksınız.”diye konuştu.
 

Bu haber 841 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ