Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Yaka ve Tartan’dan Leyla Şahin Usta’ya ziyaret

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, Meke Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta'ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yaka ve Tartan’dan Leyla Şahin Usta’ya ziyaret
13 Eylül 2018, Perşembe günü, saat 17:10 'de eklendi.

Başkan Yaka ve İlçe Başkanı Tartan, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta'yı AK Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti. Karapınar'a yapılacak yatırımlar ile belediye çalışmalarının konuşulduğu ziyaret sonunda Yaka ve Tartan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Usta'ya el dokuması halı hediye etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Başkan Yaka ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarı diledi. 

MUSTAFA KAVUŞ'A ZİYARET

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan Ankara'da ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müşaviri olarak atanan Mustafa Kavuş‘u makamında ziyaret etti. 

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka "Sayın Mustafa Kavuş'un, hemşehrimiz Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum ile birlikte başarılı çalışmalara imza atmasını diliyoruz" dedi. BAŞKANLARDAN KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ GÜRGEN'E ZİYARET

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan Ankara'daki temasları kapsamında Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedad Gürgen' i de makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Karapınar'daki imar barışı ve ileride yapılması düşünülen kentsel dönüşüm hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 
 

Bu haber 2023 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ