Aykut Kocaman’dan transfer açıklaması: İsteklerimizi ilettik

Konyaspor'un teknik patronu Aykut Kocaman, transfer çalışmalarına ilişkin "İsteklerimizi ilettik, onlar da ellerinden geleni yapıyordur." dedi.

Aykut Kocaman’dan transfer açıklaması: İsteklerimizi ilettik
11 Ocak 2020, C.tesi günü, saat 16:54 'de eklendi.
Konyaspor'un teknik patronu Aykut Kocaman, Bursaspor ile oynanan hazırlık maçının ardından canlı yayında KONTV'ye açıklamalarda bulundu.

Kocaman, "Kampı değerlendirmek gerekirse son derece iyi bir ortamda çalışma imkanı bulduk. Verimli çalışabilme adına son derece iyi bir ortam bulduk. Bugün bu maçta kampı tamamladık. Artık hedef tamamen ilk vereceğimiz tek şey var, Ankaragücü maçı. Bu maçı istediğimiz şekle getirebilecek davranış, özellikle saha içi davranışı ortaya getirmek, bütün bunları yerine getirdiğimiz zaman şu anda biraz işi doğruya doğru çevirdiğimizi söylememiz mümkün." dedi.

Aykut Kocaman, "Bugünlerden kurtulmak önemli ama bir taraftan da geleceği de düşünmek gerek. Geleceği de ipotek altına almadan iş yapmak önemli." dedi.

Kocaman şunları aktardı:

"Geleceği de inşa etmek lazım. Sadece kısa zamanı değil. Gideceğiz sıkıntı altına almadan transfer çalışmaları yapmaya çalışıyoruz. 

Başarılı teknik direktör Kocaman, "Takım bütünlüğünü yakaladığımız zaman başarı da gelir." dedi.

Yeni transfer Thuram'a ilişkin de konuşan Kocaman, "Takıma uyum sağlamasını hızlandırmaya çalışıyoruz." dedi.

TRANSFER ÇALIŞMASI

Aykut hoca, transfer çalışmalarına ilişkin de bilgi verdi: "Kamuyonun bildiği kadar ben de biliyorum neye ihtiyacımız olduğunu... Ama içinde bulunduğumuz mali durum var. Bütün bunları yan yana getirdiğim zaman doğru hamle yapmak lazım. İsteklerimizi ilettik, onlar da ellerinden geleni yapıyordur. Bir kulübü, taraftarından ayrı düşünmek mümkün değil. Taraftarın tavrı olumluydu, ikinci yarıda da bu olumlu tavra yanıt veririz." dedi.

Konhaber.com
 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ