Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Bilardo sporcuları Çanakkale Zaferi turnuvasında buluştu

Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezinde Bilardo Konya il temsilciliği tarafından 18 Mart Çanakkale zaferi 3 Bant Bilardo turnuvası düzenlendi. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olan 3 Bant Bilardo Turnuvasının Şampiyonu ise Abdurrahman Avcı oldu.

 Bilardo sporcuları Çanakkale Zaferi turnuvasında buluştu
22 Mart 2019, Cuma günü, saat 11:26 'de eklendi.

Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezinde bulunan Spor il Müdürlüğü bünyesindeki Bilardo spor salonunda Konya il temsilciliği tarafından 18 Mart Çanakkale zaferi 3 Bant Bilardo turnuvası düzenlendi.

Toplam 56 lisanslı sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva birbirinden heyecanlı karşılaşmalara sahne olurken turnuva sonunda birinci Abdurrahman Avcı ,İkinci Ercan Dağlı, Üçüncü ise Mehmet Peksemerci oldu.

Oldukça kalabalık bilardo severin izlediği final karşılaşmasından sonra dereceye giren sporculara yapılan ödül töreninde, kupaları takdim edilirken konuşma yapan Türkiye Bilardo Federasyonu Konya İl Temsilcisi Erdoğan Avcı,  ''Türkiye tarihinde büyük mana ve değere sahip olan Çanakkale zaferinin ,104. yılında yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklerle kahraman mehmetciklerimiz unutulmuyor, dualarla yad ediliyorlar. Bizde düzenlediğimiz bu turnuva vesilesi ile ‘Önce vatanım ve dinim' diyerek şehadet şerbeti içen ecdadımızı rahmetle , minnetle yad ediyor, ruhları şad olsun diyoruz. Aziz milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun. Bu turnuvanın yapılmasına vesile olan Bilardo Sporu branşına yer tahsisinde bulunarak kapılarını açan Meram Belediyesi Başkanı Fatma Toru hanımefendiye , Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz beye ve şube müdürlerimize, görevli personelimize, hakemlerimize teşekkür ediyor dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum."

Bu haber 361 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ