Erdon Daci: Konyaspor’u yeniden Avrupa’da temsil etmek istiyoruz

Yeni sezonda başarılı olmak adına yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Konyasporlu oyuncu Erdon Daci, tek düşüncesinin bu sezondan itibaren süre alarak forma giymek ve Konyaspor'la birlikte hem ligde hem de kupada sezona damga vurmak olduğunu söyledi. Daci, "Konyaspor'u yeniden Avrupa'da temsil etmek istiyoruz" dedi.

Erdon Daci: Konyaspor’u yeniden Avrupa’da temsil etmek istiyoruz
19 Temmuz 2019, Cuma günü, saat 13:47 'de eklendi.
Bolu'daki kamp hazırlıklarını değerlendiren Erdon Daci, "Sezon başı kampı çok çalışıyoruz. Bu kamp döneminin amacı sezona en iyi şekilde hazırlanmak. Tempo her ne kadar yoğun ve yorucu olsa da bu çalışmalara ihtiyacımız var. Konyaspor olarak yeni sezonda bir önceki yıla oranla daha başarılı olmak ve iyi işlere imza atmak istiyoruz” diye konuştu. 

Erdon Daci, takımımızın bir parçası olduğu için mutlu olduğunu ifade ederken, "Kendimi burada gerçek anlamda bir ailenin içerisindeymişim gibi rahat hissediyorum. Antrenmanlar benim için çok faydalı geçiyor. Hocalarım ve takımdaki diğer ağabeylerim arkadaşlarım bana ve birbirlerine çok iyi destek oluyor. Bunu kendi adıma en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum” şeklinde görüş belirtti. 

Yeni sezonun daha önceki sezonlar gibi yine çekişmeli geçeceğini düşündüğünü sözlerine ekleyen Erdon Daci, "Bizim amacımız Konyaspor'u en iyi şekilde temsil etmek ve ligi en iyi yerde tamamlayarak başarılı olmak. Benim şahsi hedefim ise bu sezon takımda süre alarak forma giymek. Tabiki bu konuda her şey hocamıza bağlı. Burada bana düşen tek şey; çalışmak, çok çalışmak. Allah'ın izniyle bu hedefime ulaşacağıma inanıyorum” dedi.

Konyaspor'un yeni sezondaki hedefleri ile ilgili de açıklamada bulunan Erdon Daci, "Takım olarak bu sezonu daha iyi yerlerde bitirmek istiyoruz. Neden yine kupada final oynayıp kazanmayalım? Konyaspor'u yeniden Avrupa'da temsil etmek istiyoruz. İnşallah o günler gelecek” şeklinde görüş belirtti.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ