Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Hilmi Kulluk: Konyaspor en az borcu olan takımlardan biri

Konyaspor'da ikinci kez başkanlığa seçilen Hilmi Kulluk, "Konyaspor en az borcu olan takımlardan biri" dedi. Kulluk, "Eze'yi gönderdik. Denizli'ye gitti, "Golcü diye yolladınız çamaşır makinesi çıktı" dediler. Eze'nin durumu ortada isterseniz yarın gidip alayım." dedi.

Hilmi Kulluk: Konyaspor en az borcu olan takımlardan biri
12 Haziran 2019, Çarşamba günü, saat 19:29 'de eklendi.

Konyaspor'da ikinci kez başkanlığa seçilen Hilmi Kulluk, olağanüstü genel kurulda yaptığı konuşmada kurulun 420 kişiyle yapıldığını ve bunun yönetimin başarısı olduğunu söyledi.

Kulluk, Konyaspor'un borcunun herkese açık olduğunu ve denetlenebilir olduğunu aktararak hesabını veremeyeceği hiçbir şey olmadığını söyledi.

Hilmi Kulluk "Manyama, Eto'o ve Halil İbrahim'i gönderdik. Eto'oyu biz yollamasaydık, borcumuz daha da artacaktı. Eren Albayrak'ın kulübe yararı belliydi. Eze'yi gönderdik. Denizli'ye gitti, "Golcü diye yolladınız çamaşır makinesi çıktı" dediler. Eze'nin durumu ortada isterseniz yarın gidip alayım." dedi.

Başkan Kulluk, stadyum çimlerinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yenilendiğini belirterek, "Murat Kurum bakanım geldi. Stadyumdaki çimlerin 3 milyonluk maliyeti var. Bunu bakanlığımız Büyükşehir üzerinden yapıyor." dedi.

"Konyaspor en az borcu olan takımlardan biri" diyen Kulluk, borcun kapatılması için Konya'daki firmaları takıma desteğe çağırdı ve ekledi: "Bizim tek yürek olup borcu sponsorla halletmemiz lazım."

Konhaber.com

 

Bu haber 1548 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ