İlhan Palut: Sahada gösterilen mücadeleden memnunum

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Erzurumspor maçının ardından, "Sahada gösterilen mücadeleden, istekten memnunum. Futbolcu arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz." dedi.

 İlhan Palut: Sahada gösterilen mücadeleden memnunum
04 Nisan 2021, Pazar günü, saat 16:57 'de eklendi.
Deplasmanda 2-1 kazandıkları B.B. Erzurumspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör İlhan Palut, kritik ve önemli karşılaşmadan 3 puan almanın önemine vurgu yaptı ve şunları söyledi:

"Ligin son 10 haftasına girilirken, her maç gibi bugün oynadığımız Erzurumspor maçı da çok kritik müsabakaydı. Çünkü puan avantajımız olsa da, ligin bitimine çok zaman var ve dengelerin her an değişebileceği bir lig yaşıyoruz. Onun için Erzurumspor'un maça çıkarken ki konsantrasyonunu tahmin edebiliyorduk. 

Takımım ilk yarı güzel bir futbol ortaya koydu. Rakibe akan oyunda pozisyon vermedik ve rakip kalede pozisyonlar yakaladık. Üçüncü bölgede çok tehdit ediciydik. Üstüne bir de penaltı kaçırdık ve iki gol bulduk. Bir anlık dikkatsizlikle yediğimiz gol hariç ilk yarıdaki oyundan memnunum. İkinci yarı itibariyle ilk 10 dakika iyi başladık. Sonrasında topu daha fazla rakibe verdik. Bu olabilir ama bunu yaptığınızda çok daha iyi kontra ataklara çıkmanız gerekiyor. Bunu başaramadık. 

Sonuç olarak çok değerli bir 3 puan aldık. Sahada gösterilen mücadeleden, istekten memnunum. Futbolcu arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Yoğun bir hafta yaşayacağız, hemen üç gün sonraki Ankaragücü maçının konsantrasyonuna başlayacağız."
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ