Konyalı ünlü ressamdan Ronaldo’ya özel çizim

İsviçre'de yaşayan Konyalı ünlü ressam Ersan Kaya, Cristiano Ronaldo için yaptığı akrilik çalışmasını yıldız futbolcuya takdim etti.

Konyalı ünlü ressamdan Ronaldo’ya özel çizim
17 Eylül 2021, Cuma günü, saat 18:28 'de eklendi.
"3kay" imzasıyla yaptığı resimleri büyük beğeni toplayan, sosyal medyada binlerce takipçisi olan 20 yıldır İsviçre'de yaşayan, aslen Yunaklı olan Ersan Kaya, bu kez Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo ve ailesini çizdi.

Ressam Kaya, Ronaldo'nun hayatını kaybeden babasının ve en büyük oğlunun yer aldığı bir yağlı boya çalışması yaptı. Resmi gören Ronaldo, şaşkınlığını gizleyemedi. Sanatçı Ersan Kaya'ya çizimden dolayı çok mutlu olduğunu ve teşekkür ettiğini ileten yıldız futbolcu, çizim karşılığında sanatçıya imzalı takım formasını hediye etti.

İsviçre'nin Basel kentinde büyüyen Konyalı sanatçı Ersan Kaya, spor dünyasından önemli isimleri yağlı boya ile resmetmeye devam ediyor. Daha önce ünlü futbolcu, teknik direktör ve daha birçok ismi resmeden sanatçı Ersan Kaya, yaptığı akrilik boya çalışmalarıyla önemli eserlere imza atmayı sürdürüyor. 

Ersan Kaya bu kez dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo için özel bir çizim gerçekleştirdi. Şampiyonlar Ligi'nde İsviçre ekibi Young Boys ile deplasmanda karşılaşacak Manchester United'ın ülkeye gelmesini takip eden Ersan Kaya, United takımını karşılayan taraftarların arasına karıştı. Yoğun izdihamın yaşandığı kalabalıkta Kaya, Ronaldo'nun dikkatini çekmeyi başardı. Pandemiden dolayı taraftarlara çok yaklaşmak istemeyen yıldız oyuncu, özel güvenliği aracılığıyla sanatçının hediyesini aldı. Hayatını kaybeden babasının ve oğlunun da yüzlerini tuvale resmedildiğini gören Ronaldo, şaşkınlığını gizleyemedi. Duygulanan yıldız oyuncu, hediye için teşekkür ettiğini ileterek, imzalı takım formasını sanatçıya ulaştırdı.

Sanatçı Kaya, Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'e de yaptığı tablolardan birini hediye etmişti.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ