Konyaspor’dan koronavirüs ve sakatlık açıklaması

Konyaspor'dan koronavirüs ve sakatlıklarla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada yeni transfer Sekidika'nın sakatlığından dolayı Malatyaspor kadrosundan çıkarıldığı bildirildi.

Konyaspor’dan koronavirüs ve sakatlık açıklaması
19 Şubat 2021, Cuma günü, saat 16:25 'de eklendi.
Konyaspor'dan Malatyaspor maçı öncesi sakat oyuncularla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada yeni transfer Sekidika'nın sakatlığından dolayı Malatyaspor kadrosundan çıkarıldığı bildirildi.

Konyaspor kulüp doktoru Gökhan Özhan tarafından yapılan açıklamada ayrıca teknik heyet ile futbolculara ve personele yapılan PCR testlerinde pozitif bulguya rastlanmadığını belirtildi.

Açıklama yapan Konyaspor kulüp doktoru Gökhan Özhan şu ifadelere yer verdi: "Antrenmanda sağ uyluk arka kas grubunda sertlik ve ağrı hisseden oyuncularımız Levan Shengelia ve Jesse Sekidika'nın yapılan incelemeleri neticesinde, Jesse'nin uyluk arka adale üst kısmında, kas tendon bileşkesinde 1. derece ödem ve zorlanma tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır. Futbolcumuz, Y. Malatyaspor maçı kafilesinden çıkarılmıştır.

Levan Shengelia, takımımızla birlikte Malatya'ya gelecek, durumu maç saatinde belli olacaktır. 

Kalecimiz İbrahim Sehic, kaleci antrenörümüz Bekir Arpacı eşliğinde saha ve salon çalışmalarını sürdürmektedir. Sehic,  oynayacak duruma gelene kadar özel çalışmalara devam edecektir. 

Tedavi ve çalışmalarına fizyoterapist eşliğinde devam eden oyuncumuz Amir Hadziahmetovic'in pazartesi günü kontrol MR incelemesi sonrası takım çalışmalarına katılmaya başlaması beklenmektedir.

Tedavi ve bireysel antrenmanlarına devam eden Musa Çağıran ve Volkan Fındıklı, fizyoterapist eşliğinde çalışacak, Y. Malatyaspor kafilesinde yer almayacaklar."
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ