Mavi beyazlılar yeni sezonun açılışını yaptı

Beyşehir Belediyespor bu yıl Konya 1. Amatör Küme'de vereceği mücadelenin ilk açılış maçını gerçekleştirdi.

Mavi beyazlılar yeni sezonun açılışını yaptı
04 Ekim 2021, Pazartesi günü, saat 09:41 'de eklendi.
Beyşehir 75'inci Yıl Cumhuriyet Stadyumu'nda gerçekleştirilen açılışta, Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, mavi-beyazlılara yeni futbol sezonunda başarı dileğinde bulundu. 

Hazırlık maçı öncesinde Beyşehir Belediyespor ve Üzümlüspor'lu futbolcularla toplu olarak birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanı Bayındır, sezon açılışında aynı kümede mücadele verecek olan bir diğer takım olan Üzümlüspor'a da başarı temennisinde bulundu. 
Açılış maçını, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, AK Parti ilçe Başkanı Recep Elkin, CHP İlçe Başkanı Rıdvan Şenyurt, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Beyşehir Temsilcisi Mehmet Gümüşkan, oda ve derneklerin temsilcileri ve takım yöneticileri izledi.
Beyşehir Belediyespor Teknik Direktörü Ali Karabacak,2021-2022 sezonuna hazırlık amacıyla bugün oynadıkları müsabakanın takımdaki eksiklikleri görme adına çok iyi bir fırsat olduğunu belirterek, "Sadece ilçemizin gençlerinden oluşturduğumuz takımımız, inşallah sezona daha hazır hale gelecektir. Ayrıca ilçemizin temsilcilerinden Üzümlüspor'a da yeni sezonda başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ