Nail Bülbül’e ahde-vefa ziyareti

 Nail Bülbül’e  ahde-vefa ziyareti
02 Aralık 2019, Pazertesi günü, saat 14:16 'de eklendi.
Konya Bisiklet Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu Başkanı Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile Bisiklet İl temsilcisi Nurettin Kipriksiz, Konya'da bisiklet sporunun kalkınması ve gelişmesi için bugüne kadar çaba gösteren Gazeteci-Spor Yazarı ve Bisiklet Hakemi Nail Bülbül'e Ahde-Vefa ziyaretinde bulundular

Konya Bisiklet Spor Kulübü öncülüğünde başlatılan Ahde-Vefa ziyaretleri devam ediyor. Konya'da bisiklet sporunun kalkınması, gelişmesi ve daha ileriye gitmesi için Konya tarihinde hizmetlerini hiçbir zaman esirgemeyen büyüklere ziyaretler başladı. 

Konya Bisiklet Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu Başkanı Fatih Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Eşgin, Celalettin Sarıçiçek , bisiklet İl temsilcisi Nurettin Kipriksiz,. Antrenör Mehmet Şafakçı ‘dan oluşan bir ekip, Konya'da uzun yıllar gazetelerde spor müdürlüğü ve spor yazarlığı yapan, aynı zamanda Bisiklet Hakemi olan Nail Bülbül'ü evine giderek Ahde-Vefa ziyaretinde bulundular.

Başkan Fatih Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. " Değerli büyüğümüz Nail Bülbül abimiz, bugüne kadar bisiklet branşına çok büyük hizmetleri geçmiştir. Bizde Konya Bisiklet Spor Kulübü Derneği olarak ahde-vefa ziyaretinde bulduk.”dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gazeteci-Spor Yazarı Nail Bülbül ise " Konya Bisiklet Spor Kulübü derneğinin beni unutmayarak ahde-vefa ziyaretleri beni çok mutlu etmiştir. Başta başkan Fatih Yılmaz olmak üzere ziyaretime gelen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret günün anısına çektirilen toplu fotoğrafla ile son buldu.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ