Serdar Çınar milli takım’da

Meram Belediyesi sporcularından Serdar Çınar Venedik'te gerçekleştirilecek olan Dünya Kick Boks şampiyonası için Milli Takım'a çağrıldı. Alanında önemli şampiyonluklara imza atan Çınar, bayrağımızı göndere çekmek için ter dökecek.

Serdar Çınar milli takım’da
14 Eylül 2018, Cuma günü, saat 13:54 'de eklendi.
Amatör spor kulüp ve sporcularının en büyük destekçisi olan Meram Belediyesi, aynı zamanda bünyesindeki Spor Kulübü ile de önemli başarılara imza atıyor.

Meram Belediyesi sporcularından Serdar Çınar İtalyan şehri Venedik'te gerçekleştirilecek olan Dünya Kick Boks şampiyonası için Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım'a çağrıldı.

Meram Belediyesi Spor Kulübü sporcularından olan Serdar Çınar, Türkiye şampiyonlukları dahil olmak üzere birçok madalyası bulunuyor.   Bu başarılarda en çok payı olan takımlarından Kick Boks'ta üst üste alınan şampiyonluklardan sonra Serdar Çınar'ın Milli Takıma çağrılması Meram'ı ve Konya'yı gururlandırdı.  
 
"EN BÜYÜK HAYALİM BAYRAĞIMIZI GÖNDERE ÇEKEBİLMEK”  
 
Böylesine önemli bir yarışmada Türkiye'yi temsil edecek olmasının kendisi için gurur verici olduğunu söyleyen Milli Kick Boksçu Serdar Çınar, Dünya Şampiyonasında madalya alarak bayrağımızı göndere çekmenin en büyük hayali olduğunu söyleyerek "Bunu başarmak için elimden geleni yapacağıma, Konya'yı ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bu gayreti altın madalya ile taçlandırırıp istenildiğinde ve çalışıldığında büyük başarıların aslında çokta uzak olmadığını kanıtlamak istiyorum. Allah'ın yardımıyla en iyi sonuçla dönmeye çalışacağım” diye konuştu.   Meram Belediyespor Kick Boks Antrenörü Mehmet Güçlü, sporcularının milli formayla Türkiye adına müsabakalara katılarak bizleri temsil edecek olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Dünya Şampiyonasında Türkiye adına yarışacak olan Serdar Çınar'ın Dünya Şampiyonası'ndan kendi kategorisinde başarıyla döneceğine inandığını söyledi. Güçlü ayrıca, "Bizlere her zaman büyük destek sağlayan Meram Belediye Başkanımız Sayın Fatma Toru ile kulüp yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 
"SPORA VE SPORCUYA VERDİĞİMİZ DESTEK DEVAM EDECEK” 
 
Sporcuların gösterdikleri başarılarla gururlanmaya devam ettiklerini belirten Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, "Meram Belediyesi olarak spora verdiğimiz desteğin meyvelerini aldığımızı görmek bizleri mutlu ediyor. Hem şehrimizi hem de ülkemizi farklı branşlarda temsil eden sporcularımız aldıkları derecelerle gururumuz oldular. Serdar Çınar'ın milli takıma çağrılmış ve İtalya'da Türkiye için ter dökecek olması gururumuzu ve sevincimizi ikiye katladı. Sporcumuzu ve hocalarını tebrik ediyorum. Çınar'ın başarılarla dönmesi en büyük duamız. Meram Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya verdiğimiz destek artarak devam edecek” şeklinde konuştu.  
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ