1922 Konyaspor’da Hakan Yavuz dönemi

1922 Konyaspor’da Hakan Yavuz dönemi
16 Ekim 2019, Çarşamba günü, saat 12:51 'de eklendi.
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden 1922 Konyaspor, Abdurrahman Baysangur'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Konyaspor Futbol Akademisi U19 Takımı Antrenörü Hakan Yavuz'u getirdi.

1922 Konyaspor'da Hakan Yavuz'un yardımcılıklarını Muharrem Aydın, Şahin Şarlak ve Erbil Harbili yapacak. Selçuk Buğdaycı ile sportif direktör olarak göreve başlayacak.

AKADEMİ'DEN YAVUZ'A TEBRİK
Konyaspor Futbol Akademi antrenörü Hakan Yavuz'un 1922 Konyaspor'a teknik direktör olmasının ardından Konyaspor Akademisi yaptığı açıklama ile başarılı antrenörü tebrik etti.

Yapılan açıklamada, "1922 Konyaspor teknik direktörlüğüne getirilen U19 takım teknik sorumlumuz Hakan Yavuz ile yine 1922 Konyaspor teknik kadrosunda görevlendirilen antrenörümüz Muharrem Aydın ile kaleci antrenörümüz Şahin Şarlak'a Akademi takımlarımızda gösterdikleri özverili çalışmalar ve emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, aldıkları yeni görevde üstün başarılar diliyoruz. Son dönemde özelikle genç milli takımlara giden futbolcularımızın gururunun yanında Konyaspor A takım antrenmanlarında futbolcularımızın ter döküyor olması kadar, teknik kadromuzda yer alan Hakan Yavuz, Muharrem Aydın ve Şahin Şarlak'ın 1922 Konyaspor Kulübümüzde böylesi anlamlı bir süreçte görev alıyor olması Akademi bünyemizde yer alan tüm futbolcularımızı mutlu etmiştir. Akademimizde uygulanan metotları, yapılan tüm çalışmaları çok iyi bilen ve Akademimizin bir parçası olan antrenörlerimizin profesyonel takımlarda görev alarak futbolcularımıza rehberlik edecek olması üst yaş guruplarında yer alan futbolcularımız içinde bulunmaz bir avantajdır. Bu çerçevede antrenörlerimize bu görevi tevdi eden İttifak Holding Konyaspor Kulüp Başkanımız Hilmi Kulluk başta olmak üzere, Yönetim Kurulu üyelerimize, 1922 Konyaspor Kulüp Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder, mesai arkadaşlarımız Hakan Yavuz, Muharrem Aydın ve Şahin Şarlak'a yürekten başarılar dileriz” denildi.
 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ