Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Beyşehir’deki turnuvada kupalar sahibini buldu

Beyşehir ilçesinde düzenlenen halı saha futbol turnuvası tamamlanırken, şampiyonluk kupası sahibini buldu.

 Beyşehir’deki turnuvada kupalar sahibini buldu
22 Ekim 2018, Pazertesi günü, saat 12:36 'de eklendi.

Beyşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve kamu kurumları ile esnafların katıldığı 1.Beyşehir Belediyesi Göl Halı Saha Turnuvası sona erdi. 

Bir halı saha tesislerinde gerçekleştirilen turnuvanın finalinde karşı karşıya gelen Love Shoes Futbol Takımı Sert Bilgisayar'ı uzatmalarda 4-3'lük skorla mağlup ederek şampiyon oldu. Turnuvada üçüncülük derecesini Mehmet Koç Sigorta'yı 3-2'lik sonuçla yenen Gölkaşı Mahallesi elde etti. 

Turnuvanın son bulmasının ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi. Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arif Turfand, SÜ Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Mehmet Zengin, SÜ Ali Akkanat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğretim Görevlisi Dr.Oktay Nar, Beyşehir Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Bayındır'ın da katıldığı ödül töreninde kupalar sahiplerine verildi. 

Turnuvada en centilmen takım olan Gül Lokantası, en centilmen sporcu seçilen Yaşar Bahadır ile 13 golle gol kralı olan Alper Karademir'e de ödülü verildi. 

Belediye Başkanı Murat Özaltun, futbolseverlerden gelen talep üzerine bu yıl ilkini düzenledikleri halı saha turnuvasının centilmenlik ve dostluk havası içerisinde geçen müsabakalara sahne olduğunu görmenin kendilerini de mutlu ettiğini belirterek, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti, şampiyon olan ve derece elde eden takımları da kutladı. 

Bu haber 2037 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ