Selçuklu Belediyesinden Fair Play’e anlamlı destek

Selçuklu Belediyesi, antrenör ve sporcularına hediye etmek üzere ‘Bay Fair Play' adlı kitaptan 2 bin adet alarak Fair Play'e anlamlı bir destek verdi.

 Selçuklu Belediyesinden Fair Play’e anlamlı destek
26 Kasım 2020, Perşembe günü, saat 16:39 'de eklendi.
Selçuklu Belediyesi, Çocuk ve gençlerin Fair Play olgusunu tanımaları için antrenör ve sporcularına hediye etmek üzere İsmet Karababa'nın kaleme aldığı ‘Bay Fair Play' adlı kitaptan 2 bin adet temin etti.

Yazar Karababa, Selçuklu Belediyesinin spora yaptığı büyük desteği vurgulayarak; "Çocuk ve gençlerin ruhsal-bedensel gelişimlerini sağlayarak sağlıklı birer birey halinde geleceğe hazırlanmasında sporu vazgeçilmez bir araç gören Selçuklu Belediye, Futbol ve Basketbol başta olmak üzere 20 branşta faaliyet göstermekte, 15 bin lisanslı sporcu mevcudu ile Yaz ve kış spor okullarında her yıl 30 bine yakın çocuğumuza spor yapma imkânı sunmalarıyla ilimiz sporunun lokomotifi durumunda bulunmaktadırlar. Ayrıca Selçuklu Belediyemiz, 35 tesis ve 60 spor salonuna sahip olmasıyla ülkemizin tesisleşme yönünden örnek ilçesi konumunda olması bizler adına gurur kaynağımız olmaktadır.” dedi.

Selçuklu Belediyesinin 2 bin adet kitap temin ettiğine değinen Yazar Karababa, "Selçuklu Belediyemiz, spora ve sporcuya her zaman destek olma amaç ve anlayışı içerisinde kaleme aldığım, "Bay Fair Play” adlı eserimden 2 bin adet temin ederek antrenör ve sporcularına hediye etme anlayışları; çocuk ve gençlerimizin Fair Play olgusunu tanımları, benimsemeleri, yaşam felsefesi haline getirmeleri ile saha ve salonlarımızda örnek davranışlar sergilemeleriyle sporumuzun güzelleşmesine imkan sağlayacak olan bu uygulamalarını çok anlamlı ve değerli görmekteyim. Bu nedenle, Selçuklu Belediye Başkanımız sayın Ahmet Pekyatırmacı başta olmak üzere, Kulüp Başkanı sayın Mehmet Ali Çakar ile Başkan Yardımcılarından sayın Ali Düz Başkanlarıma Fair Play anlayışına ve eserime yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarımı sunmak isterim.” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ