Konyaspor’da ilk başkan adayı belli oldu

Konyaspor'da genel kurul öncesinde ilk başkan adayı belli oldu. Erkan Genç, Konyaspor kulübüne başkan adaylığını resmen açıkladı. Erkan Genç'in listesinde daha önce Konyaspor'da yöneticilik yapmış Ömer Korkmaz, Hüseyin Polat, Adem Bulut ve Erhan Gökmen gibi isimler bulunuyor.

Konyaspor’da ilk başkan adayı belli oldu
05 Ağustos 2020, Çarşamba günü, saat 23:42 'de eklendi.
Cuma günü yapılacak genel kurul öncesi Konyaspor'un ilk başkan adayı ortaya çıktı. İş adamı Erkan Genç adaylığını açıkladı.

Konyaspor'a başkan adaylığını açıklayan iş adamı Erkan Genç'in listesinde daha önce Konyaspor'da yöneticilik yapmış Ömer Korkmaz, Hüseyin Polat, Adem Bulut ve Erhan Gökmen gibi isimler bulunuyor.

Erkan Genç kimdir?

İş adamı Erkan Genç daha önce Konya Anadolu Selçukspor kulübünün de başkanlığını yapmıştı. 

Konyaspor'da Genel Kurul ne zaman yapılacak?

Süper Lig takımlarından Konyaspor'da yönetimin aldığı Genel Kurul kararı sonrasında Erkan Genç başkan adaylığını açıkladı. Genel Kurul 7 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek. 

İşte Erkan Genç'in açıklaması: 

"2019-2020 futbol sezonunu acısıyla tatlısıyla geride bırakmış bulunuyoruz. Şehrimizin en önemli marka değerlerinden olan Konyaspor'umuzun geçmişte yaşadığı sportif başarılardan son yıllarda uzak kalması her Konyaspor taraftarı gibi bizleri de ziyadesiyle üzmektedir. Mevcut yönetim tarafından, 07.08.2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Konyaspor Olağan Genel  Kongresinde, tekrar aday olunmayacağı açıklanmıştır. Ancak devamında yapılan açıklamalar, Konya şehrinde ve Konyaspor taraftarında bir kaygıya ve endişeye sebep olmuştur. Şehrimizin en önemli marka değerlerinden olan Konyaspor'umuzun hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağı ve kulübümüze hizmet etmek için çok değerli insanların ellerini  taşın altına sokacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Bu doğrultuda, şehrimizin önemli iş insanları Ömer Korkmaz, Hüseyin Polat, Erhan Gökmen ve Adem Bulut'un aralarında bulunduğu, kulübümüze hak ettiği değeri tekrar kazanması  amacıyla hareket edecek ekibimizle Konyaspor yönetimine talip olduğumuzu kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ