Türkiye Açık Kıck Boks Turnuvası’nda Karatay şampiyon

Karatay Belediye Spor Kulübü Kick Boks Takımı'ndan Fatmanur Aydın, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun 2020 Faaliyet programında yer alan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası'nda Genç Bayanlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyonu tebrik eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, "Karatay, her alanda olduğu gibi sporda da ülkemizin yüz akı olmaya devam edecek” dedi.

Türkiye Açık Kıck Boks Turnuvası’nda Karatay şampiyon
22 Ocak 2020, Çarşamba günü, saat 11:51 'de eklendi.
Bu yıl 11-19 Ocak tarihleri arasında Antalya'da yapılan ve Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun 2020 Faaliyet programında yer alan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası'nda Karatay'ı temsil eden Fatmanur Aydın, Genç Bayanlar Low Kick 70 kiloda tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.
Karatay Belediye Spor Kulübü Kick Boks Takımı'ndan 7 sporcu ile katılan şampiyonada elde edilen söz konusu birincilikle Karatay, birçok alanda olduğu gibi sporda da önemli mesafeler kat etmiş oldu.

BAŞKAN HASAN KILCA, FATMANUR AYDIN'I TEBRİK ETTİ 
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da elde ettiği büyük bir başarıyla Karatay'ın gururu olan Fatmanur Aydın'ı tebrik etti.  Başkan Hasan Kılca, "Fatmanur Aydın, elde ettiği bu güzel başarıyla gururumuz oldu. Karatayımızı en iyi şekilde temsil etti. Kendisini tebrik ediyorum. 3 bin 500'e yakın sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyonada elde edilen bu başarıyla kültür, sanat, tarih ve daha birçok alanda olduğu gibi sporda da önemli bir mesafe kat ettiğimizi gösterdik. Karatayımız, her alanda olduğu gibi sporda da ülkemizin yüz akı olmaya devam edecek. Karatay Spor Kulübümüzün yöneticileri, hocaları ve başarılı sporcuları sayesinde daha birçok madalyalar geleceğinden şüphem yok. Ben, bu vesileyle göğsümüzü kabartan kulüp yöneticilerimizi, hocalarımızı, sporcularımızı ve ailelerini bir kez daha tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ