Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Aleyna Tilki’nin En Yeni Şarkısı

Aleyna Tilki'nin En Yeni Şarkısı

Aleyna Tilki’nin En Yeni Şarkısı
05 Aralık 2018, Çarşamba günü, saat 13:05 'de eklendi.

 

Günümüzde gençler arasında en popüler sanatçıların başında tabii ki Aleyna Tilki geliyor. Genç yaşına rağmen yapmış oldukları ile adından sıkça söz ettiren ve en güzel şarkıların mimarı olarak, Youtube gibi sosyal siteler üzerinden en fazla dinlenen Türk sanatçı olması nedeni ile her çıkarttığı şarkı, çok daha fazla dinleniyor. Aleyna Tilki'nin 2016 yılında çıkarmış olduğu Cevapsız Çınlama şarkısının sözleri Gökhan Şahin'e, müzik ve düzenlemesi Emrah Karaduman'a ve video klibinin yönetimi ise Serdar Börcan'a ait. 16 yaşında yapmış olduğu bu şarkı ile oldukça fazla eleştiri almış olmasından dolayı, sürekli gündemde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak gündem de olan çok daha fazla ünlü simanın 400 milyon izlenme yakalamadığını söyleyelim. Bu sadece Youtube verileri ve Facebook, İnstagram, çeşitli müzik dinleme siteleri ve tabii ki verileri aldığımız www.mp3dinledur.net sitesinin de dinlenmelerini katarsak eğer, 2 milyara yakın bir dinlenme sayısına ulaştığını söyleyebiliriz.

İşte Aleyna Tilki'nin 2018 yılı en popüler şarkıları ;

  1. Aleyna Tilki Dipsiz Kuyu feat Tolga Kahraman
  2. Aleyna Tilki Yalnız Çiçek feat Emrah Karaduman

Aleyna Tilki Tüm Şarkıları İçin Hemen Tıkla

Müzik Artık Her Yerde

Müzik dinle keyfini sorunsuz bir şekilde yaşadığımız bu günlerde, şüphesiz ki zamana ayak uyduran sanatçılar daha fazla dinleniyor. Tıpkı bunlar arasında yer alan Çağatay Akman gibi. Türkiye'nin en genç ve en çok dinlenen şarkıcıları arasında yer alan ve pop ile rap kültürünü harmanlayarak çıkarmış olduğu Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile sadece youtube üzerinden 270 milyon izlenmeye ulaşmış durumda. Artık internetin oldukça etkin olduğu günümüzde, kaliteli yayın yapan siteler sayesinde, kimlerin daha çok dinlendiğini, hızlı bir şekilde öğrenebiliyoruz.

Çağatay Akman

  1. Çağatay Akman Yüreğim Davacı
  2. Çağatay Akman Bizim Hikaye (Dizi Müziği)
  3. Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak

Çağatay Akman tüm şarkıları için tıklayın.

Müziğe Siz Yön Verin

Dinlediğiniz ve sevdiğiniz müzikler, yeni çıkacak şarkılara ve tabii ki bu şarkıyı söyleyen sanatçılara da yol göstermektedir. Yani sizler sadece bir dinleyici değil, bu müziğin direk olarak müşterisisiniz. Bu nedenle sevdiğiniz tarzın üzerine gidebilir ve daha çok o tür şarkıların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Mp3dinledur sayesinde, bu konuda daha fazla şanslı olduğunuzu söylemek yanlış olmayacaktır. Yılın en fazla dinlenen ve en popüler olan şarkılarını bir arada bulmak ve burada rap, pop, jaz, türkü, arabesk ve ilahi gibi bir çok türden müziği bir arada bulmanız kaçınılmaz olacaktır.

Sevdiğiniz Sanatçılar ve Şarkıları

Şarkıların sözlerini, müziği yapan aranjörü merak edenler için, tabii ki müzik dinle ve müzik indir konusunda efsane olan ve Türkiye'nin tek ve gerçek tubidy sitesi olan Mp3dinledur ile sevdiğiniz sanatçıların tüm albümünü görebileceksiniz. Cep telefonlarından da siteyi kullanarak, her daim aradığınız şarkıları bir arada bulmaya ve dinlemeye sizlerde başlayabilirsiniz.

Kaynak : https://mp3dinledur.net

 

Bu haber 1482 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ