Windows 10 Pro İle İstediğiniz Özelliklerde İşletim Sistemi Sizi Bekliyor

Windows 10 Pro İle İstediğiniz Özelliklerde İşletim Sistemi Sizi Bekliyor

Windows 10 Pro İle İstediğiniz Özelliklerde İşletim Sistemi Sizi Bekliyor
09 Nisan 2021, Cuma günü, saat 09:00 'de eklendi.

Windows, kullanıcıları için uzun yıllardır farklı versiyonlarda işletim sistemi sunmayı başarmıştır. Ancak son sürümü yani  Windows 10 Pro ile daha yüksek kalitede bir işletim sistemi yakalamıştır. Hem ev tipi kullanıcılar için hem de işletme tipi kullanıcılar için ilk hedeflediği konu kesinlikle güvenliktir. Bu konuda açıklama yapan Windows yetkilileri, yeni sürümde güvenliğin bir adım daha öne çıktığını belirtmişlerdir. Bu sayede başta bilgisayar korsanlarına karşı iyi bir koruma sağladıklarını söylemişlerdir.  Windows 10 Pro, güvenliği ön planda tutuğu gibi kullanım kolaylığı ve farklı özellikleleri ile de şimdiden pek çok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Siz de Windows 10 pro satın al yaparak, hem bilgisayarınızı hem de tüm bilgilerinizi daha rahat bir şekilde koruma sağlayacaktır.
 

Windows yaptığı yeni güncellemeler sayesinde diğer sürümlerde ortaya çıkan pek çok güvenlik açıklarını kapatmıştır. Bu sayede artık bilgisayar kullanıcıları bilgilerini daha güvende tutabileceklerdir.

 

Profesyonel Kullanıcılar İçin Windows 10 Pro Satın Almanın Önemi

Şirket sahipleri için bilgisayarda biriken bazı bilgilerin güvenliği her şeyden önce gelir. Bu nedenle şirket veya işletme sahipleri Windows 10 satın al işlemleri yaparak, iş yerlerinin bilgisayarlarındaki güvenlik açıklarını minimum seviyeye indirebilirler. Özellikle Windows 10 pro bu manada tam da ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir.

Gerek ev bilgisayarlarında olsun gerekse iş yeri bilgisayarlarda olsun en sık karşılaşılan sorunlardan biri de bilgisayarın  ilk günkü performansla çalışmamasıdır. Yani  bilgisayar alındıktan belli bir süre sonra hızı ve güvenliği gözle görülür oranda azalır. İşte tüm bu gibi durumlarda lisanslı Windows kullanmanız tavsiye edilir. Windows 10 pro lisans satın al diyerek, bilgisayarınızın performansını ilk günkü özelliği ve hızı ile daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.  Https://softexen.com adresine giriş yaparak, bilgisayarınız için çeşitli versiyonlardaki Windows işletim sistemlerini ve özellikle son sürüm olan Windows 10 pro işletim sistemine sahip olabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda güvenli açığı sorunları ile karşı karşıya kalıyor ve günlük işlerinizi aksatacak kadar yavaşlık söz konusu oluyorsa hem ev tipi bilgisayarınız için hem de işletmelerinizdeki bilgisayarlarınız için web adresinden Windows 10 pro satın alabilirsiniz.
 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ