Anadolu Yakası Kına Mekanları

Anadolu Yakası Kına Mekanları

Anadolu Yakası Kına Mekanları
28 Eylül 2019, C.tesi günü, saat 17:13 'de eklendi.

 

İstanbul Anadolu Yakası'nda kına mekanları ararken, balo salonu ve düğün salonunun yanı sıra kır mekanları, restaurant ve cafede kına mekanları gibi kendi konseptinizi oluşturabileceğiniz seçeneklerle de karşılaşabilirsiniz. Bu tür seçenekleri değerlendirdiğinizde, organizasyon şirketleri, kına gecesini düzenlemek istediğiniz mekanı, seçtiğiniz konsepte uygun olarak hazırlıyor. Anadolu Yakası kına mekanları genellikle Pendik, Maltepe, Çekmeköy, Üsküdar, Ataşehir, Şişli ve Küçükçekmece ilçelerinde yer almaktadır. Salon Asır firması olarak, Anadolu Yakası'nın tüm ilçelerinde kına organizasyonu hizmeti vermekteyiz. 

Anadolu Yakası Kına Mekanları için Organizasyon Hizmetlerimiz

İstanbul'da bulunan firmamız, Anadolu Yakası'nda düzenlemek istediğiniz kına gecesi ve kına salanou için organizasyon desteği sağlamaktadır. Sunduğumuz kına paketleri, çeşitli konseptlere bağlı olarak farklılık gösterirken, bütçenizi de düşünmektedir. Standart kına paketimizi tercih etmeniz halinde yararlanabileceğiniz hizmet içeriğimiz şöyledir;

  • Misafir karşılama ve ikram sunumu
  • Gelin tahtı temini ve süslemeler
  • Damat kostümü
  • 2 kişilik dans ekibi
  • Geline özel hazırlanmış yelpaze, tef, gelin yüz örtüsü ve kına eldiveni
  • Gelinin arkadaşları için 10 adet kaftan
  • El mumları, güller, kına dağıtım sepeti, yaş kına ve kına dağıtım sepeti
  • Konfeti ve volkan gösterileri
  • Zilli tef ve halay mendili (10'ar adet)
  • Gerek görülmesi halinde sese sistemi ve DJ performansı

Salon Asır olarak, paket fiyatlarımıza mekan dahil değildir. Kına tahtı ve kaftan seçimi ise organizasyon fiyatlarımızı etkileyecektir. İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Pendik ilçesinde bulunan firmamızın kına organizasyonu için uygun salonu da bulunmaktadır. İstediğiniz konseptin firmamızın salonunda hazırlanmasını da talep edebilirsiniz. 

Anadolu Yakası Kına Organizasyonu Firması

Kına organizasyon hizmeti veren Salon Asır firmamız, belirlediğiniz kına mekanını çeşitli konsept seçenekleriyle yeniden tasarlıyor. Organizasyon hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde, Anadolu Yakası kına mekanları tasarımı konusunda aklınıza gelebilecek her türlü fikre açığız. Sade ve abartıdan uzak bir organizasyon mu yoksa gösterişli kına gecesi yapmak istediğinize karar vermeniz yeterlidir. Tüm ayrıntılar firmamızca düşünülür ve hayata geçirilir. Organizasyon hizmetlerimize kamera ve video çekimlerini de ekleyebilirsiniz.

Anadolu Yakası kına organizasyonu firması olarak Salon Asır, rezervasyon sistemi ile hizmet vermektedir. Organizasyon tarihinden en az 1 ay öncesinde firmamız ile iletişime geçmeniz, istediğiniz konsepti hazırlamak için yeterli olacaktır.  İster Salon Asır'ın kına salonlarını isterseniz de sizin seçtiğiniz bir mekan için organizasyon hizmeti alabilirsiniz. Genellikle kokteyl ve pastalı olarak hazırlanan kına organizasyonlarında, uzaktan gelen davetlileriniz için yemek menüleri de hazırlayabiliyoruz. Davetli sayısını belirleyerek, firmamızın yemek menüleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Belirttiğiniz tarih ve saatte ikramlar hazırlanır. İster gelin evinde isterseniz de kına gecesi mekanında davetlilere sunumu yapılır. Rezervasyon sırasında menü tadımı yapmak istediğinizi belirttiğinizde, uygun bir tarihte firmamıza davet edilmek için aranırsınız. Salon Asır'ın kına salonlarını, her türlü davetli kapasitesine uygundur.

 

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ