Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Autovei Truck Explorer

Autovei Truck Explorer

Autovei Truck Explorer
16 Nisan 2018, Pazertesi günü, saat 13:15 'de eklendi.

Autovei Mercedes-Benz, Man otobüs, kamyon ve çekicilerde beyin programlayan mükemmel bir üründür. Ürünün MR-PLD programlama, anahtar kodlama, kontrol ünitesi okuma yazma gibi geniş bir kullanım alanı vardır. Bu işlemler yaparken de internet kullanmaya gerek kalmaz. Autovei cihazıyla işlemler OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde yapılabilir. Ağır vasıtaların ve iş makinalarının ihtiyaçları olan elektronik ürünlerin üretimini ve ithalatını yapan Metadiag firmamız bu alanın en kapsamlı teknoloji firmasıdır. Deneyimli mühendislerden oluşan teknik ekibimiz, arge çalışmalarıyla sektörün ihtiyaçlarını yeni teknolojik projelerle karşılamaya çalışıyor. Bu alanda dünyadaki yenilikleri de sürekli takip eden firmamız en yeni ürünlerin ithalatını da yapıyor.

Autovei ürünün satışını yapan firmamız autovei türkiye resmi distribütörüdür. Arıza tespit cihazları, adblue iptal kitleri, araç takip sistemleri gibi birçok ürünün satışını yapan ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini veren firmamız şimdi de autovei cihazının satışını yapıyor ve montajdan eğitime, teknik desteğe kadar bütün hizmetleri kendi personeliyle veriyor. Autovei ile Mercedes Benz araçlarda motor beyni- kontrol ünitesi programlama, sürüş beyni-kontrol ünitesi programlama, adblue beyin- kontrol ünitesi programlama işlemleri yapılıyor. Cihazla ayrıca Man EDC-PTM eşleştirme, Man EDC- PTR eşleştirme, Man FFR programlama işlemleri yapılıyor. Man ve Mercedes araçlarda anahtar tanıtma işlemi yapılabiliyor. Autovei ile artık iveco araçlarda da VCM beyin- kontrol ünitesi programlama yapılıyor.

Autovei truck explorer ile gerçekleştirilebilecek diğer işlemler ise OBD' den veya masaüstünde beyin dosyası çekip atma, arıza kodlarını okuma, detaylı bilgileri görüntüleme ve silme, adblue kalıcı arıza kodlarını silme, tork yükseltme, mercedes benz Xentry, Das Vedoc ve Fdok şifresi oluşturma, beyin-kontrol ünitesi kopyalama, klonlama işlemleridir. Autovei türkiye yetkili distribütörü olan firmamız bir yıl ücretsiz güncelleme ve teknik destek hizmeti vermektedir. Yenilikçi projelerin ve girişimlerin öncüsü olan firmamız autovei cihazlarının satışlarına başlamış ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir adım atmıştır. Türkiye'nin her yerine satış ve teknik destek hizmeti veriyoruz. Ürün hakkında, fiyatlar ve servis hizmetleri hakkında detaylı bilgileri web sitemizden ya da telefon ederek öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için : http://www.autovei.com.tr/

Bu haber 1927 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ