Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Azar Uygulaması

Azar Uygulaması

Azar Uygulaması
10 Ağustos 2018, Cuma günü, saat 14:47 'de eklendi.

 

 

Azar uygulaması son dönemlerde adını çokça duyduğumuz görüntülü sohbet programlarından biridir. Dünya üzerindeki veriler incelendiğinde Azar'ın 190 ülkeden fazla ülkede ücretsiz bir şekilde kullanıldığı görülmüştür. Bunun yanı sıra uygulamayı indiren kullanıcı sayısının 100 milyondan fazla olduğu bilinmektedir. Azar kullanan kullanıcıların şu ana kadar yaptığı 44 milyardan fazla eşleşmede 37 milyarı geçik bir rakamda arkadaş ekleme özelliğinin kullanıldığı bilinmektedir.

 

Android cihazlar için Google Play Store üzerinden İOS cihazlar için APP Store üzerinden ücretsiz bir şekilde yapacağınız indirmeler sonrasında sizler de Azar görüntülü sohbet ve konuşma programının avantajlarından yararlanarak ayrıcalıklı hale gelebilirsiniz. Azar'ın size sağladığı en büyük ayrıcalık olan görüntülü, sesli ve mesajlaşarak sohbet etme özelliğini kullanmak için bir üyelik oluşturmanız yeterli.

 

Azar Uygulaması VİP Üyelik

 

Azar uygulamasını indirmenin ücretsiz olduğunu söylemiştik. Azar indirme işlemi kolay olduğu gibi Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirdiğiniz Azar'ı istediğiniz takdirde VİP olarak da kullanabilme fırsatınız bulunmaktadır. VİP üyelik satın alarak kullanmaya başladığınız uygulama da daha ayrıcalıklı sohbet imkanlarını yakalayabilirsiniz. Şimdi VİP üyelik satın alımı yaptığınızda yararlanabileceğiniz ayrıcalıkları ele alalım.

 

1- VİP Üyelikler Eşsiz Konum Özelliğinden Yararlanabiliyor

 

Azar'ın VİP üyelik satın alan kullanıcılarına sağladığı en önemli özelliklerden birisi eşsiz konum özelliğidir. Genel olarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanan kullanıcıların eşleşmeleri kendilerine yakın bölgelerden ve konumlardan yapılmaktadır. Kullanıcılar bu özelliği beğenmedikleri takdirde VİP üyelik satın alarak kendilerini dünyanın herhangi bir bölgesinde gösterebilme ve oradaki kişilerle eşleşme fırsatını bulmaktadır. Dünyanın herhangi bir bölgesinde yapacağınız görüşmelerde ise Azar'ın çeviri özelliğini kullanarak kişilerle aranızda olan dil engelini kaldırabilirsiniz.

 

2- VIP Üyeliklerde Sınırsız Bölge Tercih Ediliyor

 

Azar'ın vip üyelerine sunduğu bir diğer avantaj ise sınırsız bölge tercihidir. Kullanıcılar bu özelliği tercih ederek istedikleri bölgelerde kişilerle eşleşme fırsatı bulabilmektedir. Azar bünyesinde bulunan 29 farklı bölgeden istediğiniz bölgeyi seçerek yeni insanlarla tanışmak için sizler de VİP üyelik ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

3- VİP Üyeliklerde Kullanıcı Adı Değiştirme Özelliği Bulunuyor

 

Azar kullanıcılarının VİP üyelik ile elde ettikleri en önemli ayrıcalıklardan biri Kullanıcı adı değiştirme özelliğidir. Kişiler Azar'a Facebook veya Google ile üye oldukları için kullanıcı isimleri kendi isimleri olarak gözükmektedir. Bundan rahatsız olan kişiler Azar VİP üyeliği ile kullanıcı adlarını istedikleri zaman değiştirebilmektedir.

 

4- Arka Kamera Kullanabilme Özelliği

 

Azar kullanıcıları normal üyeliklerinde yalnız ön kameralarını kullanabilmektedir. Yalnızca VİP üyelik satın alındığı takdirde Azar'daki eşleşmelerinizde arka kameranızı da kullanabilme imkânınız bulunmaktadır.

 

5- Reklam Kaldırma Özelliği

 

Ücretsiz uygulamaların çoğunda uygulama içinde gösterilen reklamlar kullanıcıların sinirini bozmaktadır. Kişiler Azar'da VİP üyelik satın alarak istedikleri takdirde reklamları da kaldırarak eşsiz bir sohbet deneyimi yaşayabilmektedir.

 

6- VİP Rozeti

 

Azar VIP üyelik sayan alan kişilerin kullanıcı fotoğraflarının üzerinde VİP rozeti bulunmaktadır. VİP rozeti bulunan kişiler diğer kişilere nazaran daha fazla ilgi çekmektedir.

 

Kaynak Yazı: shifdelete.com/azar

 

 

 

 

Bu haber 3797 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ