Bakırköy’de En İyi İngilizce Kursu

Bakırköy'de En İyi İngilizce Kursu

Bakırköy’de En İyi İngilizce Kursu
14 Temmuz 2019, Pazar günü, saat 19:25 'de eklendi.

 

Türk Amerikan derneği Avrupa Birliğinde geçerli Bakırköy İngilizce kursuyla karşınıza çıkmaktadır. Eğitimci profesyonelliği, yüksek standartlarda teknolojik sınıflar ve uzun yıllardan süregelen tecrübemizle, sizler için en iyi İngilizce eğitim programları hazırlıyor, İngilizceyi öğrenmenizde yardımcı oluyoruz.

 

Öğretmenlerimiz

 Vermiş olduğumuz eğitimin kalite standartlarının üstünde olmasının ana nedeni, seçmiş olduğumuz öğretmen kadromuzun alanında yetenekli ve tecrübeli olması diyebiliriz. Kursumuzda hem Türk öğretmenler, hem yabancı öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz iki tecrübeyi bir arada yaşayarak, İngilizce öğreniminde en iyi deneyimi sağlamış oluyor.

 

Telafi Derslerimiz

 Düzenlemiş olduğumuz kurslarımızda, herhangi bir nedenden dolayı derslerini kaçıran öğrencilerimiz için telafi ders programları hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz ister hafta içi ister hafta sonu kurs eğitimlerine kayıtlı olsunlar, verdiğimiz telafi derslerden faydalanabilecek. Bu sayede gerek kaçırdıkları gerekse anlamadıkları konular için ekstra bir eğitim alma hakkına sahip olacaklardır. Dersler öğrencilerimiz ve uzmanlarımızın ortak kararı neticesindeki günler içerisinde yapılacaktır.

 

Yaptığımız Sınavlar

 Türk Amerikan derneği, öğrencilerinin öğrenim düzeylerindeki artışı gözlemleyebilmek adına işlenen üç üniteden birinde quiz gerçekleştirmektedir. Bu sınavın amacı öğrencilerimizin hangi düzeylerde olduğunu anlamak ve eksiği olan öğrencilerimiz için farklı çalışmalar yürütmektir.

 

Aktivitelerimiz

 Türk Amerikan derneği olarak bizler, öğrenci odaklı olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yaptığımız aktivitelerle de öğrencilerimizin eğlenmesini sağlıyor, bir yandan öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimiz Gramer Club aktiviteleriyle İngilizce kavramlarını öğrenirken, SpeakingClub'taöğrendiklerini pratiğe dökme şansına sahip oluyor. Son olarak Writing Club ile öğrencilerimizin yazma becerilerinin oluşmasını sağlıyoruz.

 Böylece Bakırköy İngilizce kurslarımızdan mezun olanlar, İngilizce dilini her açıdan profesyonel olarak konuşup yazabiliyorlar.

 

Aşama Aşama Öğrenim

Öğrencilerimiz kurslarımıza katılım sağladıktan sonra, bütün öğrenimlerini aşama aşama olarak ilerletiyorlar. Bu süreçte bizler, öğrencilerimizin öğrenmeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kısacası her aşamada öğrencilerimize destek olarak, sadece öğrenmelerini sağlamıyor, aynı zamanda pratik olarak konuşmalarını sağlıyoruz.

 

Farkımız Nedir?

 Diğer İngilizce kurslarından farkımız, sunmuş olduğumuz kursu belli bir kalıbın içine sokmamamız. Yani öğrencilerimizin özgürce ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayarak, İngilizceye karşı olabilecek tüm ön yargılarını profesyonel kadromuzla kırıyoruz. Bizi seçen öğrencilerimiz hem öğrenip hem eğlendikleri için etkili bir öğrenim sağlayabiliyorlar. Buda bizim diğer İngilizce kurslarından, eğitim sağlayıcılardan en büyük farkımız olarak görülüyor.

 

 Bizi tercih eden birçok öğrencimiz sıkılmadıkları ve etkili bir öğrenim sağlayabildikleri için kurs bitiminde, mutlu bir şekilde ayrılabiliyorlar. İsteyen öğrencilerimiz İngilizce kursumuzdan sonraki dönemlerde istediği şekilde aktivitelerimize ücretsiz olarak katılım sağlayabiliyor. Bu aktivitelerle öğrendiği bilgilerin çok daha iyi pekişmesini sağlayarak, ömür boyu bir konuşma beceresi kazanabiliyor.

 

En Uygun Fiyatlarla

 Kursumuza katılmak isteyen öğrencilerimiz için çok uygun olan fiyatlar sunuyoruz. Böylece isteyen herkes, Türk Amerikan derneği markamızın düzenlediği, kalitesi Avrupa Birliği standartlarında olan İngilizce kurslarımızdan zorlanmadan yararlanabiliyor. Bizi tercih etmek isterseniz, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ