Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Buz Lazer Teknolojisi İle Kalıcı Çözüm

Buz Lazer Teknolojisi İle Kalıcı Çözüm

Buz Lazer Teknolojisi İle Kalıcı Çözüm
28 Mayıs 2019, Salı günü, saat 01:15 'de eklendi.

Buz Lazer Teknolojisi İle Kalıcı Çözüm
Bir tıraş bıçağı ve benzer yöntemlerle yapılan epilasyon, tekrar kıllanmaya ve istenmeyen tüylerin çıkmasına neden olabilir. Bu kıllanma da bir süre sonra sinir bozucu bir hale gelir. Bu yöntemler aynı zamanda cilt tahrişine de neden olabilir. Ancak herkesin hayali, tüysüz, pürüzsüz ve ipeksi bir cilde sahip olmaktır. Bunu yapmak için, bakım için harcanan çok çaba ve para da boşa masraf demektir. Şu anda, lazer epilasyon zamandan ve paradan tasarruf etmek için etkili ve uzun vadeli bir çözümdür. Teknolojik yenilikler ile üretilen buz lazer uygulaması da en işlevsel olanıdır.

Buz Lazer Epilasyon Nedir, Nasıl Yapılır?
Kadınlar için en önemli konulardan biri olan istenmeyen tüyler epilasyon ile yok edilebilir. Bu teknoloji, buz epilasyonunun son noktası olarak, mümkün olan en kısa sürede ve en uygun şekilde kılları almanıza olanak sağlar. Kılların buzlu epilasyon ile alınması; kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip bir yöntemdir ve istenmeyen tüyler için kesin çözümdür.
Özellikle buz epilasyonun diğer epilasyon yöntemleriyle karşılaştırıldığında tek atışta daha geniş yüzeyler üzerindeki etkisi seans süresinin azaltılmasına da izin verir. Böylelikle tüm vücut seanslarında işlem sadece 35-40 dakikada tamamlanır. Bununla birlikte, kıl tüylerinin giderilmesinin en son teknoloji olarak buz epilasyon ile yapılıyor olması, kalıcı bir etki ortaya koymaktadır. Bu kapsamda 6 seansta buz lazer cihazları ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer Yüze Uygulanabilir Mi?
Yüz alanında eski tip lazer epilasyon cihazlarının kullanılmadığı doğrudur. Bunun iki farklı nedeni var. Birincisi, yüz kılları vücudun diğer kısımlarındaki kıllardan çok daha incedir. Bu durumda, eski tarz cihazlar yüz bölgesinde tahrişe neden olabilir. Aleksandra lazer epilasyon cihazlarının kullanılmadığı bilinmektedir. Buz lazer cihazı bu noktada farklıdır. Çünkü bu özel sistem, en açık renkteki ve en ince kıl köklerini bile etkin olarak görebilir.
Öte yandan, eski tip cihazların kullanılmamasının ikinci nedeni, cihazların uygulama başlarının yüz alanında kullanım için uygun olmamasıdır. Diğer bölgelerde kolaylık sağlamak üzere tasarlanan cihazlar, büyük uygulama alanlarında sorun yaratır. Bu kapsamda buz lazer cihazları sadece yüz için değil, aynı zamanda kaş ve kulak gibi daha dar alanlarda kullanım için de uygundur. Özel tasarım olduğu için cihaz, her alanda kullanılabilir. Kısacası, güvenle yüz kıllarından kurtulmayı buz epilasyon ile seçebilirsiniz.

Buz Lazerle Epilasyon Ağrılı Mıdır?
Erkek ve kadınların lazer epilasyon tercih etmesinin iki ana nedeni vardır. Bunlardan biri, istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra kalıcı bir çözüm oluşturmaktır. İkincisi, lazer epilasyon sistemleri genellikle ağrısız bir işlemdir. Bazı durumlarda eski teknolojideki epilasyon aletlerinin kullanımı acı verici olsa da, günümüzde lazer epilasyonda bu durum söz konusu değildir. Buz efektli soğutma sistemi ağrı hissini ortadan kaldıracaktır. Lazer epilasyon seansları olduğunda gerilmeye gerek yoktur. Seanslarınızı güvenle tamamlayabilir.

Buz Lazer Epilasyon Hangi Alanlarda Kullanılabilir?
buz lazer epilasyon sistemleri, pratikte oluşturdukları yararsızlık ve bazı bölgelerde etkisiz veya zararlı olmaları nedeniyle vücudun her yerine uygulanamaz. Bununla birlikte, buz lazer epilasyon sistemleri çok çeşitli uygulamalara sahiptir ve birçok özel durumu olan kişiler için önerilmektedir. Bu nedenle, bikini bölgesi, sırt, bacaklar, alt bölgeler ve ayrıca ense gibi çeşitli alanlar, kaşlar ve kulak gibi dar alanlar için de kullanılabilir.
Kaşlar ve kulaklar gibi özellikle hassas ve dar alanlar birçok sistemde etkili değildir. Ancak, bu teknoloji, özellikle erkekler için önemli bir iş aracıdır. Uygulama kolayca yapılabilir ve seans saniyeler içinde tamamlanabilir. Buz lazer epilasyon, tüm lazer epilasyon sistemleri arasında en çok tercih edilen ve en etkili sistemdir. Bu nedenle ihtiyacınız olan bölgeye uygulayabilirsiniz. Detaylar için alanın bir uzmanına başvurabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Herhangi Bir Cilde Uygulanabilen Epilasyon Türü
Ten rengi, tüy almanın başarısını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bununla birlikte, diğer epilasyon yöntemlerinin başarısını etkileyen ten rengi faktörü, buz lazer cihazları için bir sorun değildir. Bir kişinin ten rengi ne kadar koyu olursa olsun, bir buz lazer tekniği aynı derecede yüksek başarı gösterecektir. Diğer lazer epilasyon yöntemlerinde cilt rengi ne kadar koyu olursa, tedavi başarısı o kadar düşük olmaktadır. Buz lazer teknolojisi sayesinde bu etki tamamen ortadan kaldırılmıştır.
Buz lazer teknolojisinin önemli bir avantajı, yılın herhangi bir zamanında kullanımı kolay olmasıdır. Diğer epilasyon yöntemleriyle yapılan epilasyon işleminden sonra, kılların alındığı alan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Bununla birlikte, buz lazer teknolojisi sayesinde, epilasyon yaz aylarında bile kolayca yapılabilir. Ayrıca, bronzlaşmış cilt üzerinde buz lazer epilasyon kullanımı zarar vermez.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 2744 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ