Cilt Bakım Ürün Tavsiyeleri – Dermoailem.com

Cilt Bakım Ürün Tavsiyeleri – Dermoailem.com

Cilt Bakım Ürün Tavsiyeleri – Dermoailem.com
17 Ocak 2020, Cuma günü, saat 11:50 'de eklendi.

 

Cilde her yaşta ve her zaman önem verilmesi gerekmektedir. İlerleyen yaşlarda cilt problemleriyle daha az karşılaşmak için cilt temizliğine ve bakımına özen gösterilmelidir. Cildi en çok yoran aşırıya kaçan makyaj ürünlerinin yüze uygulanmasıdır. Makyajın ciltten iyi temizlenmemesi durumunda erken yaşlanmalar, akne ve sivilce gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu durumların önüne geçilebilmek için cilt temizliğine önem gösterilmesi gerekmektedir. Bunun için yapılması gerekenler arasında cilt tipinizi bir dermatolog yardımı ile öğrenebilirsiniz.

Cilt Temizliği

Güne başlarken cilt temizliği için cilt bakım losyonları, cilt bakım sabunu veya cilt bakım köpüklerinden biri tercih edilerek cilt temizlenip arınmalıdır.

Vichy Arındırıcı Köpüklü Suyu

Tüm cilt tiplerine uygun olan cildin arınmasını ve temizlenmesini sağlayan köpüklü sudur. Pompalı sistemi ile avuca dökülmesi oldukça kolaydır. Parfümlü kokusu sayesinde yıkamadan sonra yumuşak bir cilde kavuşulur. Su ile yüzü ıslatarak köpüklü suyun yüz ile teması kolaylaştırılmalıdır. Göz çevresine sürülmeden durulanmalıdır. İyi bir sonuç almak için sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilmelidir.

Bioderma Sensibio Foaming Jel

Hassas ve nem kaybı yaşayan cilt tipleri için uygundur. Köpürme özelliği sayesinde yüzü hassasça temizlemektedir. Cilt temizlemenin yanı sıra makyaj temizlemek içinde kullanılmaktadır. Sabun içermez. Renklendirici ve paraben içermez. Yüz ve göz çevresi için uygundur. Yüze uygulanırken bolca köpürtülüp su ile iyice durulanmalıdır. Sabah ve akşam için kullanılmalıdır.

Cilt Peelingi

Yüz temizlendikten sonra ölü deriden ayrılmak için peeling yapılması gerekmektedir. Cilt ölü deriden ayrılıp daha parlak ve temiz bir cilde sahip olunur.

Cosmed Day To Day Krem Peeling

Gözeneklerin görünümünü yenileyerek gözeneklerin temizlenerek sıkılaşmasına yardımcı olur. Sağlıklı ve taze bir cilt için ölü cilt, makyaj ve çevre kirliliğinde peeling yardımı ile arındırılır. Peeling cildin yenilenmesine yardımcı olarak ölü ciltten arınan cilt oksijen almasını sağlayarak sağlıklı bir cilde kavuşmayı sağlar. İçerisinde bulunan 200 Tiare çiçeği, ananas özü ve papatya özü sayesinde cildin neme ölü deriden uzaklaştırıp, nem verip ve antioksidan sayesinde cildi yıpratmadan tazeleyip, yenilemektedir. Cilt temizliği ve peeling yapıldıktan sonra cilt tipine uygun nemlendirici ve bakım ürünleri kullanılmalıdır. Nemli olan bir cilt her aman daha sağlıklı ve canlı görülmektedir. Bu sayede sürekli nemli kalan cilt yaşlanmayı geciktirmektedir.

Daha fazla bilgi ve ürün seçeneği için : https://www.dermoailem.com

https://www.dermoailem.com/cilt-bakimi

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ