Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

DALAMAN HAVALİMANI TRANSFERİ

DALAMAN HAVALİMANI TRANSFERİ

DALAMAN HAVALİMANI TRANSFERİ
29 Nisan 2019, Pazertesi günü, saat 16:00 'de eklendi.

Dalaman Havalimanı Hakkında Bilgi

Dalaman Havalimanı ülkemizin Muğla şehri sınırları içerisinde bulunan bir havalimanıdır. Bu havalimanı Muğla kentinin uluslararası boyutta hizmet vermekte olan iki havalimanından bir tanesidir. Bu havalimanının inşaat sürecine 1976 senesi içerisinde başlanmıştır. İnşa sürecinin bitmesinden sonra bu havalimanımız 1981 senesi içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. Dalaman Havalimanını kullanarak Boz burun, Çalış Plajı, Datça, Dalya, Göcek, Fethiye bölgeleri arasında transfer yapabilirsiniz. Sadece bunlar ile değil Gökova, Hisarönü, İçmeler, Kalkan Marmaris, Kaş, Ölüdeniz, Orhaniye, Patara, Ovacık, Selimiye, Sarıgerme, Yalancı Boğaz ve Turunç bölgelerine transfer hizmeti sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu havalimanımızın oldukça geniş bir transfer yapabilme bölgesi bulunmaktadır.

Dalaman Havalimanından Transfer Bilgileri

Firmamız sizleri Dalaman Havalimanından seçmiş olduğunuz bölgelere güvenle taşımaktadır. Bu taşıma işlemini gerçekleştirirken her daim sizlerin seçmiş olduğu araçları kullanmaktayız. Ayrıca bu transferleri gerçekleştirirken çıkan ödeme tablosu sizlerin transfer için seçmiş olduğunuz araçlara bağlı olarak değişmektedir. Belirlenmiş olan ödeme seçenekleri bütçenize uygun olacak en ideal şekilde hesaplanmıştır. Firmamızdan gerçekleştireceğiniz rezervasyon sonucunda fiyat ve değerlendirme için bizlere vermiş olduğunuz bilgiler ile sizler ile iletişim kurmakta ve sizlere ödeme ve diğer bilgiler hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunmaktayız. Firmamız bünyesi içerisinde hizmet vermekte olan araçlar son model araçlardan oluşmaktadır. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimizin transferlerini gerçekleştirirken oldukça güvenli transfer verecek donanıma sahip bir firmayız.

Dalaman Havalimanı Transferi Gerçekleştiren Firmamızın Bazı Ayrıcalıkları

Dalaman Havalimanı Transferi hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilerin kafasını kurcalamakta olan fiyat konusunu daha detaylı bir şekilde açıklamak gerekirse firmamızın oldukça geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bundan dolayı hangi bütçeden olursa olsun her müşterimize uygun bir aracımız mutlaka bulunmaktadır. Ayrıca Dalaman Havalimanı VİP transfer hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin firmamız içerisinde bulunan oldukça lüks ve donanımlı araçlarımızı seçerek Dalaman Havalimanından oldukça rahat bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Sadece müşterilerimizi Dalaman Havalimanından alarak yukarıda saydığımız bölgelere transferini sağlamamaktayız. Bunun yanında bu bölgeler içerisinde ikamet etmekte olan kişilerde firmamızın transfer hizmetinden faydalanarak Dalaman Havalimanına gelebilirler.

 

Bu haber 2380 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ