En İyi Gübre Üreticisi

Türkiye'nin en iyi gübre üretici olan leonardit, internet sitesi üzerinden gübre satışı yapmaya başladı.

En İyi Gübre Üreticisi
26 Eylül 2019, Perşembe günü, saat 17:48 'de eklendi.

 

Günümüzde e-ticaret siteleri yani sanal mağazalar bir gereksinim haline geldi. Çünkü birçok kullanıcı işlemlerini kısa sürede hallederek, oturduğu yerden sipariş vermek istiyor. Gübre sektöründe öncü firmalardan birisi olan leonardit internet mağazacılığına büyük bir giriş yaptı.

Uygun fiyatlı gübre fiyatları ve üstün kalitesi sayesinde fark yaratan ve en çok tercih edilen firma size en iyi ürünleri sunmaktadır. Firmanın web sitesi üzerinde; fidan dikimi için özel olarak harmanlanmış gübreler, biyolojik tabana sahip gübre karışımları, tamamen organik sıvı karışımlı gübre ve orgonamineral özelliğe sahip gübreler bulunmaktadır. Kısaca e-ticaret mağazası üzerinden istediğiniz tüm gübre çeşitlerini alarak, besinlerinizi, bitkilerinizi v.b ürünleri besleme imkanınız bulunuyor.

İnternet mağazasında yer alan gübre fiyatları, mağazalarda satılan diğer markaların ürünlerine göre çok daha uygun fiyatlı ve avantajlı oluyor. Bu sayede uygun olan gübre fiyatları ile tek tıklama ile satın alım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Leonardit üzerinden alışveriş yapabilmek için tek yapmanız gereken istediğiniz kg değerlerine ve istediğiniz türe ait olan gübreyi sepetinize ekleyerek satın alım gerçekleştirmek. Satın alım sırasında ödeme yöntemi olarak rahatlıkla kredi kartı seçeneğini seçebilirsiniz. Güvenli pos ödeme sistemi sayesinde garantili bir şekilde ödeme alabilmekte ve ürünleri sizlere kısa sürede teslim edebilmektedir.

Gübre Çeşitleri Nelerdir?

 

Leonardit web sitesi üzerinde yer alan gübre çeşitleri ve özellikleri aşağıda yer almaktadır. Tüm gübrelerin ortak özelliği; organik olmaları ve size en kısa sürede teslim edilebilir durumda olmalarıdır.

1-Özel karışım fidan dikim gübresi

 

Karışım içerisinde fidanlarınızı güçlendirecek özel formül bulunmaktadır. Karışım içerisinde bitki toprağının yanı sıra; leonardit, zeolit, keçi, solucan ve koyun gübresi karışımı, iz elementleri, faydalı olacak bakteriler, aminoasitler ve alginik asit sağlaması amacı ile deniz yosunu bulunmaktadır. Bitkilerinizin ihtiyacı olacağını tüm besinler bu karışım içerisinde yer alır. Karışımın en büyük özelliği, bitkiyi yanmaya ve kurumaya karşı beslemesidir. Bu özellik sayesinde uzun süre susuzluğa dayanabilir.

Gübre fiyatları, gübrenin kullanımı için leonardit üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

2-Biyolojik tabana sahip gübre

 

Biyilojik tabana sahip olan gübreler Balıkesir üzerinde yer alan meralar üzerinde sağlanır. Tamamen açık ortamda yer alan ve sürekli gezen hayvanlar tarafından üretilmektedir. Bu sayede çok daha bol miktarda mineral ve vitaminlere sahip bir gübre elde edilir.

3-Organik sıvı gübre

 

Sıvı gübreler, özel yöntem ile katı gübrenin sıvılaştırılması ile meydana getirilir. Bu gübrelerin en büyük avantajı, bitkinin gübreyi kısa sürede emmesidir. Bu özelliği sayesinde tüm mineraller ve korumalar kısa sürede bitkiye sağlanır. Sıvı bir yapıda olmasından kaynaklı olarak toprakta yer alan su miktarının azalmasına yardımcı olur.

4-Organomineral özelliğe sahip gübre

 

Leonardit bulunan bu gübre, bitkinin besin alımını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca toprağı ve bitkiyi koruyucu özelliğe sahiptir. Gübre içerisinde organik olmayan hiçbir madde bulunmaz. Gübre, isminden anlaşılacağı üzere tamamen organik olup, bolca mineral içermektedir.

 

Gübre fiyatları ve diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi elde edebilmek için leonardit isimli aşağıda yer alan web sitesini ziyaret edebilir ve kısa sürede organik gübrenize kavuşabilirsiniz.

Türkiye'nin organik gübre üreticisi,

https://www.leonardit.com.tr

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ