Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Erkek ve Kadın Slip

Erkek ve Kadın Slip

Erkek ve Kadın Slip
11 Şubat 2019, Pazertesi günü, saat 10:48 'de eklendi.

 

Hem kadın hem erkek iç giyim ürünlerinden olan slip modelleri çok çeşitlidir. Şık, rahat ve doğru seçilmiş bir slip modeli ile kullanıcılar, rahat bir gün geçirebilirler. Özellikle kadınlar için, kıyafetlerden belli olmayan slip modelleri daha çok tercih edilmektedir. Kadın slip modellerinde çok farklı seçeneklerin bulunması, kadınlar için büyük bir kolaylıktır. Slip alınırken, ne tür bir slip modeli istenildiğine karar verilerek alışveriş yapılmalıdır.

Kadın Slip Modelleri

Slip modellerinin en önemli özelliği lazer kesim olmalarıdır. Bu tarz slip pamuk kullanımı oranı oldukça yüksektir. Böylelikle çamaşırlar yumuşak ve hava aldıran yapıya sahip olmaktadırlar. Kadın slip modellerinde yüksek bel veya düşük bel gibi tercihler de bulunmaktadır. Bu modellerin yanı sıra dantel veya saten kumaşlardan da slip modelleri bulunmaktadır. Farklı renk de desen alternatifleri de mevcuttur.

Erkek Slip Modelleri

Erkek slip modelleri, bel bölgesindeki lastiklerin bacak bölgesindekilere göre daha kalın lastiklere sahip olan tasarımlardır. Erkek sliplerindeki model farklılıkları lastiklerinden başlamaktadır. Erkek slip modellerinde de farklı renkler ve desenler bulunmaktadır. Siyah, beyaz ya da gri gibi renklerin yanı sıra kamuflaj, antrasit hatta mavi, kırmızı ve bordo gibi renklerde de erkek slip modelleri bulunmaktadır. Kadın ve erkek tüm slip modellerini, https://www.dagi.com.tr/kategori/erkek-slip-boxer-modelleri linkinden görmek mümkündür.

 

Bu haber 2278 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ