Hava Durumu Konya

Hava Durumu Konya

Hava Durumu Konya
17 Nisan 2019, Çarşamba günü, saat 22:25 'de eklendi.

 

Konya'da hava nasıl olacak? Siz sorun biz söyleyelim! Hava durumu Konya için tüm verilerle birlikte sitemizden öğrenilebilir. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan en güncel verilerle hazırlanan hava durumu Konya ilçelerini de kapsıyor. Lokal bazda hava durumu bilgisini öğrenmek için istediğiniz ilçenin üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede hava durumu verilerinin tümünü görebilir ve günlük planlarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Hava durumu Konya için günlük, 5 günlük, 7 günlük, 10 günlük, 14 günlük ve 15 günlük olarak sunuluyor. Aynı zamanda 30 günlük, 60 günlük ve 90 günlük hava durumu bilgisini de sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu verileri Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınarak sitemizde sizlerle paylaşılıyor ve son 4 günlük veriler sürekli olarak, saatlik şekilde güncelleniyor. Bu nedenle sitemizde gördüğünüz verilerin güncelliğinden emin olabilirsiniz.

Meteoroloji Uyarılarını Sitemizden Öğrenin!

Sizlere Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıları da aktarıyoruz. Sağanak yağış, şiddetli kar yağışı, dolu yağışı, fırtına gibi uyarıların tümünü kısa sürede sitemizden aktarıyor ve bu sayede gerekli tüm önlemleri almanızı sağlıyoruz. Hava durumu Konya kentinin tüm ilçeleri ve tüm köyleri için de geçerlidir. Sitemizden günlük olarak hava sıcaklığının kaç derece olduğunu ve hissedilen sıcaklığın kaç derece olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda nem oranını, bulut oranını ve çiğ noktasını da yüzdelik oranlarla sizlere aktarıyoruz. Sitemizde hava durumu Konya verileri eksiksiz olarak yansıtılıyor. Rüzgarın hızı ve yönü bilgisine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm hava durumu verilerinin bir arada değerlendirilmesi ile elde edilen görüş uzaklığı bilgisi de sizlerle paylaşılıyor. Bu sayede tüm iş ve günlük planlarınızı, hava muhalefeti nedeniyle aksamayacak şekilde yapabilirsiniz.

Yıl boyunca her gün mutlaka sitemize uğrayarak hava durumu Konya bilgisine göz atmanızı tavsiye ederiz. Az bulutlu, çok bulutlu, güneşli, yer yer kar sağanakları, yağışlı gibi tüm bilgileri sizlere an be an aktarmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda sitemizde hava sıcaklığı gündüz ve gece olmak üzere detaylı şekilde aktarılıyor. Sitemize uğrayarak hava durumu bilgilerine ve meteorolojinin uyarılarına göz atmadan sakın plan yapmayın!

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ