İstanbul’da Yetişkinler İçin Trambolin Park Var Mı?

İstanbul'da Yetişkinler İçin Trambolin Park Var Mı?

İstanbul’da Yetişkinler İçin Trambolin Park Var Mı?
18 Mart 2019, Pazertesi günü, saat 11:02 'de eklendi.

 

 

Pek çok insan trambolin dendiği zaman sadece dar bir alanda zıplamaya ve birkaç dakikadan ibaret keyifli anlar geçirmeye yarayan bir alanı anlar. Oysaki yeni nesin trambolin parkları bundan çok daha farklıdır. Özellikle Flyzone adıyla anılan ve dünyayı son zamanlarda adeta kasıp kavuran trambolin park, her yaş grubuna hitap edecek bir seçeneği de muhakkak bünyesinde barındırmasıyla takdir toplar.

Yediden yetmişe herkesin istifade edebileceği ve sadece zıplamadan ibaret olmayan bu parkurlar, farklı eğlenceleri bünyesinde barındırdığı gibi spor yapma olanağı da tanıyacaktır. Ailecek keyifli vakit geçirmek ve biraz olsun hareket ederek bünyeye sağlık getirmek adına Flyzone eşsiz bir seçenek olarak dikkat çekecektir. Aynı zamanda birden fazla parkurun bulunması sayesinde de tek bir alana bağlı kalınmayarak keyifli anları doyasıya yaşamak mümkün hale gelecektir.

Açılışa Özel İndirimli Fiyatlardan İstifade Etmek İçin Şimdiden Yerinizi Ayırın

Flyzone, Türkiye'de ilk ve tek parkuru ile Mall of İstanbul'da hizmete girmiştir. Bu parkuru ziyaret ederek keyifli vakit geçirmek isteyenler, açılışa özel indirimli fiyatlardan da yararlanma imkanı elde edebilirler. Aynı zamanda bu indirimler çocuklara özel etkinliklerde çok daha fazla olacaktır. Bunun yanı sıra grup etkinlikleri için çok sayıda kişi adına rezervasyon yapılması için de özel fiyatlar hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Spor ve eğlenceyi bir arada sunan eşsiz bir aktivite olarak düşünülebilecek Flyzone, sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında ziyaretçilerini beklemektedir.

Neden Flyzone Tercih Edilmeli ve Neden Diğer Trambolin Etkinliklerinden Farklı?

 - Flyzone, her şeyden önce her yaş gurbuna uygun bir parkur sunacaktır. Aynı zamanda yaş gruplarının ortak keyifli vakit geçirebileceği ve birden fazla parkurda sıradanlıktan uzak bir eğlenceyi tadacakları da garanti edilir.

 - Flyzone, yeni nesil trambolin park olarak misafirlerini sadece keyifli vakit geçirme amacı ile sınırlamaz. Bunun yanı sıra spor yapma imkanı da tanır. Nitekim bu faaliyet spor yerine de geçecek ve bedene sağlık getirecektir.

 - Olası kazaları ve sakatlanmaları önlemek adına Flyzone trambolin parkı içerisinde her daim deneyimli antrenörler görev yapar. Bu antrenörler, aynı zamanda sporun çok daha verimli bir şekilde icra edilmesinde de misafirlere destek olacaktır.

 - Misafirlerin klişelerden uzak bir alanda keyifli vakit geçirebilmesi ve bunu çok uygun fiyatlarla yapabilmesi adına yeni nesil trambolin parkı fiyat ve fayda dengesi bakımından da benzersizdir. Tüm bunları ve daha fazlasını denemek adına Mall of İstanbul'daki açılışa özel fiyatlar denenmelidir.

Tüm detaylar; https://www.flyzoneturkey.com/blog/istanbulda-yetiskinler-icin-trambolin-park-var-mi/

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ