İzmir Otelleri Hakkında

İzmir Otelleri Hakkında

İzmir Otelleri Hakkında
30 Mayıs 2019, Perşembe günü, saat 17:25 'de eklendi.

 

Ziyaret edebilecek kadar şanslı olan herkesi İzmir Otelleri hakkında verilen bilgiler etkiliyor. Romantik itibarı, tarihi yerleri ve sanatsal yapısıyla her yıl sayısız insan çekiyor. Oradayken, konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için etkileyici İzmir Foça otel 1987 ile rahatlayabilirsiniz.

Canlı, kozmopolit ve kalabalık İzmir'de, caddeden caddeye karakter değiştiren kafeler, bistrolar ve butikler ile doludur. İzmir otellerinden birine rezervasyon yaptığınızda, sizin için tasarruf edeceğiniz tarihi bina ve simge yapılar bulunuyor.

Otelin Özellikleri

İzmir 'in merkezinde, Foça'nın eteklerinde kolayca erişilebilecek bir yerde kalarak, ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli oteller bulunuyor. İzmir otelleri hakkında söylenebilecek çok şey olsa da mütevazı bir bütçe için harika bir seçenek sunan Foça otel 1987'ye şehir merkezinden hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Şıklık ve lüks için birkaç dakika içinde birinci sınıf bir dokunuşa sahip oda kiralayabilirsiniz. Bu otel ile birlikte tarih meraklıları Foça'yı keşfetmekten keyif alacaktır. Bu kültürel açıdan zengin şehre yolculuk yapan kişiler kafelerini ve müzelerini keşfederken en ilgi çekici yerleri görme fırsatı bulacaklardır.

Konaklamada Tarihi Yapı

1887 isminden anlaşılacağı gibi tarih kokan bir maziyi anlatmaktadır. Geçmiş yaşamlarda Rum özelliklerine göre isimlendirilen evler yapıldığı anın notunu kapı üstüne düşülmektedir. Taşa meraklı olan ziyaretçiler için ahenk dolu bir yapı olan otel 1887 ile konaklama imkânı bulmaları mümkün oluyor. Henüz fazla olmasa da bir otel olarak işlem gören bu yapı bu alanda emsallerinin gerisinde kalmıyor.

Kendi eviniz gibi konaklama yapabildiğiniz bir yer arıyorsanız Foça'da 1887 oteline mutlaka göz atmalısınız. İzmir görkemli ve etkili bir şehir olsa da otel 1887 Foça ilçesinde bulunan tüm sanatsal mekânlara yakın herhangi bir araç gerektirmeyen ihtiyaç mekânları bulunmaktadır. Ekstra aktivite arayanlara, bisiklet sürmeyi seven konuklarına bu imkânda sunularak doğada küçük seyahatler yapma fırsatı sunuluyor.

Kahvaltı, Eğlence ve Diğer Özellikler

Bir otel olmanın yanında 1887 tamamen donanımlı antika, superior, balkonlu ve standart olmak üzere değişik oda fırsatları sunuyor. Günlük olarak açık bir kahvaltı ile başlayarak havuz, kafeterya ve dükkânları gezerek alışveriş yapabiliyorsunuz. Normal bir kahvaltıdan çıkıp natürel bir sofra ile besin değeri yüksek yiyecekler yiyebilmeniz sağlanıyor.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ