Kadın Panço Modelleri 2021

Kadın Panço Modelleri 2021

Kadın Panço Modelleri 2021
14 Nisan 2021, Çarşamba günü, saat 12:00 'de eklendi.

Kadın panço modelleri hem kesimi ve tasarımı, hem giyildiğinde üzerimizde duruşu hem de aşırı kullanışlı olması bakımından yılların eskitemediği bir trende sahiptir. Tam olarak moda dünyasında zamansız tasarımlar olarak adlandırılabilecek kadın panço modelleri, hemen hemen her mevsimde ve konseptte rahatlıkla kullanılabilirler. Sıcak yaz aylarının serin akşamlarında pantolonlarla, elbiselerle, eteklerle hem spor hem de klasik kombinlerde tercih edilebilir. Ilkbahar ve sonbahar gibi mevsim geçişlerinin olduğu genel olarak çok soğuk olmayan günlerde tıpkı ceketler ya da kısa kabanlar gibi dış giyim ürünü olarak da tercih edilebilir. Pançolar, tüm yaş grubu için oldukça uygun ve kullanışlıdır. Ayrıca diğer giyim ürünlerinden farklı olarak geniş kalıplı panço modelleri hamile giyiminde de rahatlıkla kullanılabilir. Geniş kolları ve sadece baş kısmından geçirilmesi bu üst giyim ürünlerinin kullanımını dha pratik hale getirir. Hamile pançoları olduğu gibi geniş tasarımları panço modelleri de hamileliğin tüm zamanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

 

Panço Modelleri En İyi Nasıl Kombinlenir?

 

Kadın panço modellerini bir çok farklı şekilde kombinleyerebilirsiniz. Ancak bu kombinler panço modelinize bağlı olarak değişir. Pançolar ile isterseniz klasik istereniz spor kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Panço modelleri kendi içerisinde triko panço modelleri, kışlık panço modelleri, kaşe panço modelleri ve örgü panço modelleri olarak bir kaç gruba ayrılır. Her birinin tasarımı ve tarzı da farklıdır. Bu farklı tasarımları değişik şekillerde kullanabilirsiniz. Kadın v yaka panço modelleri daha çok bluzlar ile, gömlekler ile, elbiseler ile kombinlenebilir. Kapuşonlu panço modelleri ve fermuarlı panço modelleri daha çok spor panço modelleri olup spor kombinlerinde tercih edilir. Bunları dilerseniz açık hava yürüyüşlerinde, haftasonu etkinliklerinde spor ayakkabısı ve kot pantolon ile kullanabilirsiniz. Kürklü panço modelleri ise biraz daha şık ve klasik olup iş yerine giderken ya da akşam yemeği gibi etkinliklere katılırken kullanabileceğiniz tasarımlardır.

 

Spor panço modelleri ve özellikleri

 

Kadın panço modelleri genelde klasik tasarıma sahiptir. Hatta bir çok triko pançolar en şık elbiselerin üzerine bile rahatlıkla giyilebilir. Ancak bunların yanında bir de spor panço modelleri yer alır. Spor pançolar triko ya da penye kumaşlardan üretilebilir. Fermuarlı ve kapşonlu modelleri pantolon üzeri kombinleri için idealdir. Kapşonlu pançolar serin kış havalarında başınızı da kapatabildiğiniz için son derece kullanışlıdır. Kapşonlu panço modellerinin kenarları kürklü tasarımları da vardır. Sementa panço koleksiyonlarında yer alan kürklü pançoların kürkleri en kaliteli suni derilerden üretilmiş olup ürünlerin hiç birinde gerçek kürk ürünleri kullanılmamıştır. Kaşe panço modellerinin bazı tasarımları spor modeller olarak da kış aylarında kullanılabilir.

 

Tesettür giyim için panço tasarımları

 

Panço ya da pelerin modelleri, kadınların çok sevdiği tasarımlardır. Bu üst giyim ürünleri genelde kalça hizasına kadar geliş kalçaları kapattığı için oldukça konforlu bir kullanım sunar. Panço ve pelerin modelleri taytlar ile dahi rahatlıkla kombinlenebilir. Panço ve pelerinler tasarım özellikleri bakımıdan  tesettür giyimi tercih eden hanımlar için de idealdir. Havalı ve şık görünümü ile oldukça dikkat çekici bu pelerinler, doğru beden ölçülerine göre tercih edilmelidir. Panço modelleri zaten dökümlü olduğu için çok büyük olmaları seçilmeleri durumunda sanki başka birinin kıyafetini giymişsiniz gibi görünmenize neden olabilir. Ayrıca çok geniş pançolar uzun olacağı için sizi olduğunuzdan daha kilolu ya da olduğunuzdan daha kısa da gösterebilir. Panço seçiminde beden çok önemlidir. Özellikle yarım balıkçı panço dediğimiz tasarımlarda kalıplar biraz daha dardır. Bu kalıplara sahip panço modellerinde bedeni daha küçük olanlardan seçebilirsiniz.

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ